Ana Sayfa Genel Mars Kova Burcu’nda hareket ediyor… Arzular şelale…

Mars Kova Burcu’nda hareket ediyor… Arzular şelale…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

11 Eylül günü saat 03:56 itibari ile Mars Kova Burcu’nda hareket etmeye başladı.

Kişisel Astroloji Haritanızdaki Mars Gezegeni, sizin enerjinizi, tutumunuzu, tutkunuzu, cesaretinizi, arzunuzu, mücadelenizi ve kararlılığınızı ifade eder.

Kova Burcu’nda hareket eden Mars daha farklı, daha dışa dönük ve daha sosyal davranışlar sergilemenize neden olacak. Bu süreçte içinde bulunduğunuz bir çok durumu daha farklı bir biçimde değerlendirebileceksiniz.

Tabi bununla birlikte bu durum fazla özgürlükçü ve başına buyruk bazı davranışların da sergilenmesine neden olabilir. Etrafınızdaki insanlardan beklemediğiniz davranışlar görürseniz hiç şaşırmayın. Çünkü Kova Burcu’nda hareket eden Mars bazı insanları dengesiz ve kararsız hale getirebilir. Bu yüzden aşırı tepkiler vermemeye gayret gösterin.

“Sizler de Mars Kova geçişinin hayatınızda hangi alanlarda etkili olduğunu öğrenmek istiyorsanız ?Bireysel Astroloji Danışmanlığı için ? sorusor@uzmanastrolog.com adresinden iletişime geçebilirsiniz…”

Mars’ın Kova Burcu’ndaki enerjisini doğru bir şekilde kullanırsanız insanları enerjinizle ve davranışlarınızla etkileyebileceğiniz durumlar yaşayabilirsiniz. Bunun yanı sıra hayır diyemediğiniz bir çok konuya da bu transitin etkisi sayesinde hayır diyebilecek ve ruhen gücünüzün farkına varabileceksiniz haberiniz olsun.

Mars’ın Kova Burcu’ndaki bu hareketi 16 Kasım’a kadar devam edecek. Bu süreçte mümkün olduğunca aşırılıktan uzak durun ve aklınıza her geleni yapmaya çalışmayın. Siz yine de bir karar vermeden önce olayları enine boyuna mantıklı bir şekilde düşünün, aceleci davranmayın. Gücünüzü ve enerjinizi kontrol altında tutun.

Unutmayın… Kontrolsüz güç, güç değildir. Gücünüzü ve enerjinizi kontrol ettiğiniz sürece pişman olmazsınız…

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#Mars #Kova #Eylük #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #ay #merkür #venüs #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu , Muğla (il) Bursa

Facebook Uzman Astrolog

7 YORUMLAR

  1. Kişisel haritamda jüpiter 12 evimde 9 derece kovada Tr Mars haritamdaki hava üçgenini aktif edicek harekete geçirecek 12 evdeki 9 derece kova 8.evdeki 9 derece deki Mars 4 . Evdeki 11 derece siron ikizler hava ucgenim aktif olucak Mars siron jüpiter üçgeni karmanin evleri kadersel olaylara gebe bırakabilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!