Ana Sayfa Genel Başak Burcu’nda Yeni Ay… Gerçeklerle yüzleşmeye hazır mısın?

Başak Burcu’nda Yeni Ay… Gerçeklerle yüzleşmeye hazır mısın?

Başak Burcu’nda Yeni Ay… Gerçeklerle yüzleşmeye hazır mısın?

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Bugün saat 21:01’de Başak burcunda bir Yeni Ay gerçekleşecek.

Öncelikle bu Yeni Ay, 26 Ağustos günü gerçekleşmiş olan Balık burcundaki Dolunay’ın tamamlayıcı enerjilerini içerisinde barındırıyor. Hepiniz bu süreçte hassas bir dönemden geçtiniz. İlişkilerinizde inançlarınızın ve değerlerinizin sınandığı, bazı durumlarda aşırı fedakarlıklar yaptığınız, yaşadıklarınızı görmezden gelmeye çaba sarfettiğiniz zamanlar geçirdiniz. Bu Yeni Ay görmezden geldiğiniz, kaçmaya çalıştığınız ya da farkına varmadığınız bir çok konuyla yüzleşmenizi sağlayacak.

Hatalarınızın ve eksikliklerinizin farkına varın. Artık alışkanlıkların değişme zamanı. Gökyüzü daha uyumlu ve daha anlayışlı olmanız ve gereken çabayı sarfetmeniz için sizleri uyarıyor.

Başak Burcu’ndaki Yeni Ay yoğun ve detaylı çalışmaların sizlere fayda sağlayacağı, verimliliğin arttığı bir süreci ifade ediyor. Daha sabırlı olmalı ve aşırı davranışlardan kaçınmalısınız. Günlük koşuşturmacaların artacağı bu süreçte dengeli olmalı ve aşırı tavizler vermemelisiniz.

“Sizler de gerçekleşecek olan Yeni Ay’ın hayatınıza nasıl etki ettiğini öğrenmek istiyorsanız ?Bireysel Astroloji Danışmanlığı almak için ? sorusor@uzmanastrolog.com adresinden iletişime geçebilirsiniz…”

İlişkilere olan bakış açısı duygusallıktan ziyade fayda ve zarar çerçevesi içerisinde değerlendirilmeye başlanacak. Bu süreçte aşırı detaycı ve mükemmelliyetçi olmaya çalışmanız sizi gergin, huzursuz ve kararsız biri haline getirebilir. Detaylara fazla takılmanız hem kendinizi hem de karşınızdakini yorabilir. Bu aralar ilişkilerde huzursuzluklar, tutarsızlıklar ve güven problemleri yaşanabilir. Sağlam temellere oturmayan bir çok ilişki bu süreçte son bulabilir.

Yeni Ay’ın anlık haritasında Güneş ve Ay’ın konumu geçmiş bazı konuların tekrar gündeme gelebileceğine ve arkanızdan bir takım işlerin çevrilebileceğine dikkat çekiyor.

Başak Burcu’nun 17. derecesinde gerçekleşen bu Yeni Ay değişimin, gelişimin ve dönüşümün zorunlu olduğunu gösteriyor. Artık gerçeklerden kaçmayın. Gerçeklerle yüzleşebilme cesaretini göstermezseniz mutlu olamazsınız bunu asla unutmayın…

İlişkisel konular, karasal yolculuklar, yurt dışı işler ve seyahatler, arazi, arsa ve ülkesel konular daha dikkat çekici bir hale gelecek. Bu konularda temkinli olmakta ve acele karar vermemekte yarar var. Sınır ülkelerle ilgili problemler, yeni bütçe tasarıları, ekonomik dalgalanma, beklenmedik yasa taslakları, hastaneler, sağlık politikaları ve sağlıkla ilgili konular da bir müddet gündemi meşgul edecek gibi görünüyor.

“Sizler de gerçekleşecek olan Yeni Ay’ın hayatınıza nasıl etki ettiğini öğrenmek istiyorsanız ?Bireysel Astroloji Danışmanlığı almak için ? sorusor@uzmanastrolog.com adresinden iletişime geçebilirsiniz…”

Yine Yeni Ay haritasındaki Güneş ve Ay’ın Neptün ile olan etkileşimi aldanma, aldatma, aldatılma ve kandırılma gibi olayların gerçekleşebileceğine dikkat çekiyor. Bu yüzden mümkün olduğunca dikkatli olun ve her söylenene hemen inanmayın. Yeni bir işe başlama ya da yeni bir ilişki için pek de uygun zamanlarda değiliz benden söylemesi.

Gökyüzündeki bu enerjiler 25 Eylül gününe kadar devam edecek. Yazdıklarım sizi korkutmasın. Tersine bu uyarıları yapmamın tek amacı sizde bir farkındalık yaratmak. Gökyüzüne ve bana kulak verdiğiniz sürece farkındalığınız artacak ve yaşadığınız durumlara hazırlıksız yakalanmayacaksınız…

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#Başak #YeniAy #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #ay #merkür #venüs #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu , Muğla Bursa

Facebook Uzman Astrolog

8 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!