Ana Sayfa Genel Merkür Başak Burcu’nda… Düşüncelerine Dikkat Et…

Merkür Başak Burcu’nda… Düşüncelerine Dikkat Et…

Merkür Başak Burcu’nda… Düşüncelerine Dikkat Et, Kaderine Dönüşür…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

6 Eylül günü saat 05:39’da Merkür Başak burcuna geçiş yaptı.

Astrolojik anlamda Merkür her türlü iletişimi, bilgiyi, mantığı, düşünceyi, öğrenmeyi, konuşmayı, yazmayı, ufak yolculuk ve seyahatleri, ticareti, kardeşleri, yakın arkadaşları ve dedikoduları ifade eder.

Merkür’ün Başak burcundaki bu hareketi, yaşadığınız olaylara daha mantıklı ve gerçekçi bir şekilde yaklaşmanızı sağlayacak. Bu süreçte bir çok konuda farkındalık kazanabilir, hayatınıza daha adapte olabilirsiniz. Sürekli düşünce boyutunda kalan ve bir türlü harekete geçemediğiniz konularda da daha rahat hareket edebileceğinizin farkına varacaksınız.

Yalnız bu geçişin negatif etkilerine baktığımda bir çok konuda aşırı detaycı olmanız ve detaylarda boğulmanız ikilemlerde kalmanıza neden olabilir. Müdahale edemediğiniz ve kontrolünüz dışı gelişen bir çok olay sizin gergin ve huzursuz olmanıza neden olabilir. İster istemez yakınınızdaki insanları aşırı bir şekilde eleştirebilir, onlara olan güvensizliğinizi davranışlarınızla gösterebilirsiniz. Merkür Başak enerjisinin aynı zamanda da geçmişe dönük bir yanı olduğundan bu süreçte geçmişteki bazı konuları tekrar gündeme getirebilir ve hırs yapabilirsiniz.

Bol bol dedikodunun da havalarda uçuşacağı bir zaman bizi bekliyor ☺️ Bak bak bu da evlenmiş… Iyyy yanındaki çocuğa bak ahan da tencere kapak… “Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski şeyler melek oldu” gibi sevgi dolu lafları da bol bol duyacağız ?

Ne olursa olsun sarfettiğiniz sözlere ve davranışlarınıza dikkat etmeniz ve aşırı tepkiler vermemeniz gerekiyor.

Hayatın en önemli kuralı:

“Söylediklerine dikkat et, düşüncelerine dönüşür… Düşüncelerine dikkat et, kaderine dönüşür…”

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #ay #merkür #venüs #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu , Muğla Bursa

Facebook Uzman Astrolog

14 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!