Ana Sayfa Genel Yılın Son Güneş Tutulması… Sis Perdesinin Ardındaki Gerçek

Yılın Son Güneş Tutulması… Sis Perdesinin Ardındaki Gerçek

Yılın Son Güneş Tutulması… Sis Perdesinin Ardındaki Gerçekler…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Bu yılın son Güneş Tutulması 11 Ağustos günü saat 12:58’de Aslan Burcu enerjisi ile gerçekleşiyor.

Öncelikle gökyüzündeki bir çok önemli gezegenin Retro harekette olması ve Tutulmanın gerçekleştiği aksların enerjileri bu Güneş Tutulması’nın her zamankinden daha zorlayıcı bir takım etkiler barındırdığını gösteriyor. Yılın son Tutulması sanki ilahi bir mesaj veriyor gibi.

Şimdi iyi mi olacak? yoksa kötü mü olacak? gibi soruları bir kenara bırakalım ve Tutulma anının gökyüzü haritasını birlikte inceleyelim. Gökyüzü bize önemli mesajlar veriyor. Önemli olan korkmadan, kaygılanmadan bu mesajlara kulak vermek ve ona göre davranmak… O halde başlayalım…

– Tutulma anı haritasındaki Yükselen Akrep enerjisi ve yönetici gezegen konumu finansal konularda, ilişkilerde, seyahatlerde ve ticari işlerde temkinli olunması gerektiğini ifade ediyor. Finansal konularda risk almayın ve sağlıkla ilgili önemli operasyonları başka bir zamana erteleyin.

– Mars’ın konumu güç, otorite ve yönetimsel konularda gergin enerjilerin olduğunu, sınır ötesi konuların ve hükümetsel kararların ön planda olduğunu gösteriyor.

– Güneş Tutulması ile birlikte Mars enerjisi bir takım tektonik hareketlerin, mevsim normalleri dışında olabilecek gökyüzü olaylarının, hava ve su yolculuklarında gerçekleşebilecek bazı olumsuz durumların yaşanabileceğine dikkat çekiyor. Aynı zamanda teknolojik problemlerin ve siber saldırıların da yaşanabileceğine dikkat çekiyor.

– Pluto’nun konumu ilişkisel konularda çatışmaların, çekişmelerin ve huzursuzlukların olabileceğini ifade ediyor. İlişkilerde anlayışlı olmakta yarar var.

– Güneş Tutulması’nın gerçekleşeceği Aslan Burcu’nun 18 derecelik dilimi güç dürtüsünün, çıkar çatışmalarının, kendini göstermenin, yükselme arzusunun ön planda olacağına dikkat çekiyor. Bu süreçte önemli kişilerle irtibatta bulunabilir, hayatınızla ilgili önemli kararlar verebilirsiniz.

– Venüs’ün konumu evi ve aileyi ilgilendiren konuların önem kazanacağını ve ikili ilişkilerde bazı konuların masaya yatırılması gerektiğini ifade ediyor. Daha uyumlu ve uzlaşmacı olmanızda yarar var.

– Jüpiter’in 14 derece Akrep Burcu konumundaki durumu kendinizi sürekli bir savunma içerisinde hissedebileceğinizi ve insanlarla bazı yanlış anlaşılmaların yaşanabileceğini ifade ediyor. Bu süreçte sizden gizlenen bir takım durumların açığa çıkması daha net ve gerçekçi bazı önemli kararlar almanızı sağlayacak.

Şimdilik bu kadar bilgi yeterli zannedersem…

Yılın son Tutulması değişimin ve dönüşümün kaçınılmaz olduğunun mesajını veriyor. Gerçeklerle yüzleşebilme cesareti gösterip küllerimizden yeniden doğmanın şimdi tam zamanı…

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

21 YORUMLAR

  1. Öncelikle tşkrler bizi herdaim bilgilendrdgnz için serhan bey. Ben aslan burcuyum özel hayatimla ilgili karar vermekte zorlandgm ve endise duydugum konular var bu tutulmanin etkileriyle çozum bulma olaslgm varmi acaba? Kafam cok karisik

  2. Natalda güneşim 19 derece akrwp tutulma 1 ORB ile güneşime kare acı atıyor 18 derece aslan da 6. Evime düşüyor yukselen kova bana tutulma uzun yol getirdi 9.evimde bu arada natal güneş sanırım güneşim etkilendi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!