Ana Sayfa Genel Nedir bu arkadaş sosyal medyada “Onu Bildim! Bunu Bildim! Şu

Nedir bu arkadaş sosyal medyada “Onu Bildim! Bunu Bildim! Şu

Nedir bu arkadaş sosyal medyada “Onu Bildim! Bunu Bildim! Şunu Bildim! Ben Demiştim! Bak Ben Bildim! bla bla bla” tavırları!!! Duyan da seni bir şey zannedecek neyin peşindesin???

Depremi bildim! Ekonomiyi bildim! Bildim! Bildim! Bildim! Yaw hee he afferin sana bravo!!!

Senin dün yazdığını ben 1 hafta önce yazmışım, senin geçen hafta yazdığını ben 2 ay önce yazmışım sesimi çıkarıyor muyum???

Bırakın artık bu “Ben Bildim! Ben Söylemiştim!” ayaklarını…

Sen Astrolog’sun… Senin görevin “Ben Bildim! Aha Bak Nasıl da Biliyorum!” demek değil, senin görevin insanları bilinçlendirmek ve farkındalık yaratmak…

27 Temmuz’daki yazımı tekrar tekrar okuyun. Zaten orada, gökyüzünün hareketi nedeniyle depremlerin, sellerin, ekonomik sıkıntıların, toplumsal olayların, bazı şiddet olaylarının olmasının gayet normal olduğunu yazmışım.

Amacımız insanları korkutup felaket tellalığı yapmak ya da “Ben Bildim! Ben En İyisiyim!” tavırları takınmak olmamalı.

Amacımız insanları bilgilendirmek, bilinçlendirmek, paylaşmak ve farkındalık kazandırmak olmalı!!!

Not: Bu yazımı isteyen istediği gibi üzerine alınabilir…

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu


Kova Burcu Ay Tutulması… Ben Sende Tutuldum Kaldım…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Bildiğiniz gibi bugün saat 23:20’de Kova Burcu üzerinde bir Ay Tutulması gerçekleşecek.

Zaten haftalardır bu konuyla ilgili sağda solda negatif ve korkutucu yorumlar okuyup duruyorsunuz. Bu yüzden ben de sizin içinizi fazla karartmadan ufaktan uyarılarımı yapıcam. Ama tabi gerçeklerden uzaklaşmadan… Şimdi arkanıza yaslanın ve okumaya başlayın…

Her zaman söylediğim gibi Tutulma ve Dolunay zamanları tamamlanmaların, olumlu ve zorunlu bitişlerin ve farkındalıkların zamanıdır. Geçmişte yaşadığınız deneyimlerin ışığında bazı kararlar almanızın vakti geldi demektir…

Genelde Ay Tutulmalarında duygusal konular daha çok ön plana çıkar. İçsel etkilerin artacağı, bazı konularda huzursuzluk ve güvensizliklerin hissedilebileceği bir süreç olacak. Hayatınızdaki bir çok konuda daha istikrarlı ve tutarlı olmanızın vakti geldi. Samimiyet duygusunun ve paylaşımların biraz sıkıntılı olacağı bu süreçte ilişkilerinizdeki alma – verme dengesine dikkat etmeniz gerekiyor.

Tutulma aksında Mars ve Ay Düğümleri etkili olduğu için ilişkisel konular her zamankinden daha önemli bir hale geliyor. Bazı ilişkilerde sonlanmalar ve kopuşlar yaşanabilir.

İlişkisel konularda anlayışlı ve dengeli olmakta fayda var. Aklınıza her gelen şeyi yapmaya çalışabilir, risk alma konusunda da gözünüzü karartabilirsiniz. İlerisini düşünmeden gereksiz riskler almayın. Bu süreçte olayları fazla abartmamanız ve öfkenizi kontrol etmeniz gerekiyor.

Tutulma hava gurubunda ve buna Boğa burcundaki Uranüs’ten enerji alan Mars da etki ediyor.

Bunun anlamı gerek ülkemizde gerek de dünya üzerinde doğa olaylarının ve çevresel risklerin ortaya çıkmasıdır. Tektonik hareketler, fırtınalar, sel baskınları, dolu yağışı, bazı ülkelerde kasırga felaketleri, orman yangınları gibi durumların yaşanması gayet normal.

Aynı zamanda Uranüs ve Mars enerjisi toplumsal bir takım olaylara, kitlesel halk hareketlerine, hükümetsel olaylara, kadın ve çocuklarla ilgili taciz vakalarına, ülkeler arası gerginliklere de davetiye çıkarıyor.

Bunları sizi korkutmak için değil, bu tarz durumlara karşı kolektif bilinçaltımızda güzel enerjiler üretip iyiye niyetlenmenizi istediğim için yazıyorum.

Bu süreçte güç mücadeleleri içerisinde olmamanız gerekiyor. Hükümetsel konular, politik kararlar, yeni bütçe tasarıları gündemde. Bu yüzden harcamalar dikkat edilmeli, kredi, borç, alcak, verecek gibi konularda temkinli olunmalı.

Huzursuzluk ve değişken bir ruh hali içerisinde olabilir, duygusal olarak ikilemlerde kalabilirsiniz. Bu yüzden duygularınızı ve öfkenizi kontrol altına alın. Etrafınızdaki insanlardan fazla beklenti içerisinde olmayın. Şartları fazla zorlamayın ve bir olayı tam anlamı ile değerlendirmeden önemli kararlar almayın.

Evren bizi bazı konuların farkına varmamız, değişmemiz, özümüzü keşfetmemiz ve gerçeklerle yüzleşmemiz konusunda uyarıyor.

İçindeki dünya dışındaki dünyayı şekillendirir. Sen değişirsen herkes değişir…
Sen değişirsen belki de bütün dünya değişir kim bilir…

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

14 YORUMLAR

  1. Evet aynen takip ettiğim astrologların yüksek egosu ve hele bazılarının Pluto şöyle Çakar ey karma ordan da tekmele tarzı kendilerini tanrı gibi hisseden yazılarından gına geldi astrolojiden soğuttular ..kibirle dolu kalemleri

  2. Aslında ne hoş bişey ama biz takipçilerin esas istediği şey bilgi paylaşımlarınız ders alamadığımız için takip ederek öğrenmeye çalışıyoruz benim takipte olduğum belki yirmi astrolog var ama zamanla sığ ve aşırı genel yorum yapanları takipten çıkıyorum demem o ki takipçiler kimin bilebildiğini kimin şak şak istediğini kimin paylaşımı bilgilendirmeyi amaç edindiğini. çok iyi ayırt edebiliyor ☺Size iyi çalışmalar bol paylaşımlar diliyorum

  3. Süpersiniz haketten neyin yarışı bu sanki iyi birseyi müjdelemişlerde alkış bekliyorlar.zaten insanlar gergin.tabiki olanı yazacaklar bilinçlenip,farkındalığımızı en üst seviyeye çıkarmamız adına yapılan hoş birşey ama kusura bakmasın kimse ama bu felaket haberlerine zil takıp oynayıp,şakşakçılık yapamıcam☺ hele birde bunla beslenip egolarını şişirmelerinide yardımcı olamıcam,sonrası bir tane güzel birşey yazmıyorlar cunkü.

  4. Siz de bu yorumu yayınlayarak o eleştirdiğiniz astrologlardan oldunuz..siz de bilmişsiniz bravo..keşke sükut halinde kalsaydınız..değerinizi ve olgunluğunuzu daha çok benimserdim..

  5. Dipsiz kuyuda ön plana çıkmanın ve bildiklerini onaylamanın tek yöntemi sizce bu olmaz mı? O kdr çok astrolog yetişiyor ki bir önde olma yarışı…takipçiler bnce kimin ne olduğunu biliyor…tabii siz de !!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!