Ana Sayfa Genel Güneş Aslan Burcuna Hareket Ediyor… O Halde Mutlu Yıllar

Güneş Aslan Burcuna Hareket Ediyor… O Halde Mutlu Yıllar

Güneş Aslan Burcuna Hareket Ediyor… O Halde Mutlu Yıllar Sevgili Aslanlar ?
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Artık Güneş Aslan burcuna hareket ediyor. Bu da demek oluyor ki çevremizde bol bol Aslan burcu olan arkadaşların doğum günlerine şahit olacağız ☺️ Güneş’in Aslan burcu seyahati 23 Ağustos gününe kadar devam edecek.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Bu süreçte kendinizi daha net bir şekilde ifade edebilecek ve her konuda ön planda olmak isteyeceksiniz. Neşeli, keyifli ve yaratıcı yönünüzü daha çok ortaya koyabileceksiniz.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Yalnız sizi uyarayım! Güneş Aslan burcunda iken egolar tavan yapar, bencilce tavırlar artar ve düşüncesizlik had safhaya ulaşır. Etrafınızdaki insanların düşüncesiz ve anlamsız davranışlarıyla karşılaşırsanız hiç şaşırmayın.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Bunun yanı sıra flörtleşmeler, aldatmalar, aldatılmalar da gündemde olabilir. Lükse düşkünlük de olacağı için harcamalarınıza dikkat edin har vurup harman savurmayın benden söylemesi.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
İşin özü egolarınızı bir kenara bırakın ve içinizdeki sevgi ışığının büyümesine izin verin. Öfkenizi kontrol altına alın. Riskli davranışlardan uzak durun ve acele kararlar vermeyin.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
#Astroloji #Astrolog #Astrology #Zodiac #instalike #instamood #instagood #instadaily #instapic #life #live #love #today #SerhanTürkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!