Ana Sayfa Genel Mars Gerilemesi Başlıyor… Sakin Ol Şampiyon… Dengede Kal

Mars Gerilemesi Başlıyor… Sakin Ol Şampiyon… Dengede Kal

Mars Gerilemesi Başlıyor… Sakin Ol Şampiyon… Dengede Kalmaya Çalış…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

27 Haziran saat 00:04 itibari ile Mars gerilemeye başlayacak ve bu gerileme 28 Ağustos gününe kadar da devam edecek…

Sevgili Mars gezegenimiz Astrolojik anlamda yaşamınızdaki enerjinizi, tutkunuzu, arzularınızı, cesaretinizi, meydan okuyuşlarınızı ifade eder ve size bu konularda elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışır.

Bu süreçte enerjinizin biraz düştüğünü hissedebilirsiniz. Sabah uyanmak bile size zor gelebilir. Canınız hiç bir şey yapmak istemez. Amaaan bununla mı uğraşıcam, öfff içimden hiç bir şey gelmiyor, yaaa yine mi bunu yaşıcam diyebilirsiniz. Hayatınızda bir çok konuda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Onu mu yapsam bunu mu yapsam derken saç baş yolacak hale gelebilirsiniz.

İlişkisel anlamda baktığımızda ise acele kararlar vermemeniz ve düşünmeden hareket etmemeniz gerekiyor. Biraz daha anlayışlı ve sağ duyulu olmanız gereken bir süreçtesiniz. Mars’ın bu geri hareketi durup dururken öfke krizleri geçirmenize neden olabilir. Bir çok konuda düşünmeden hareket edebilirsiniz. Kıskançlıklar yaşamanız da cabası. Riskli kararlardan ve dibini görmediğiniz derin sulardan uzak durun benden söylemesi…

Bu son bir kaç aydır duygusal olarak çok büyük sıkıntılarda olduğunuzu biliyorum. İçinizde ne fırtınalar kopuyor değil mi? Kendinizi insanlara bir türlü ifade edemiyosunuz. Nedense sizi hiç bir şekilde anlayamıyorlar. Ne söylerseniz söyleyin, ne yaparsanız yapın hep kendilerine göre bir kılıf buluyorlar.

Mars Gerilemesi’nin sizi biraz dizginlemesine ve şu anda yaşadıklarınızın nedenleri hakkında daha sağlıklı ve daha net düşünmenize yardımcı olmasına izin verin. Artık biraz sakinleşmenin vakti gelmedi mi?

Unutmayın… Dün yaptıklarınız bu gününüzü, bugün yaptıklarınız ise yarınınızı şekillendirir.

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

10 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!