Ana Sayfa Genel Dikkat! Neptün Gerilemesi Başladı… Gerçeklerden Kaçma

Dikkat! Neptün Gerilemesi Başladı… Gerçeklerden Kaçma

Dikkat! Neptün Gerilemesi Başladı… Gerçeklerden Kaçan, Hayallerde Kaybolur…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

19 Haziran saat 02:27 itibari ile sevgili Neptün gezegenimiz gerilemeye başladı ve bu gerileme 26 Kasım gününe kadar da devam edecek…

Peki bu durum bizleri nasıl etkileyecek?

Neptün Astrolojik anlamda hayal gücünü, geleceğe yönelik umutları, idealleri, inancı, şefkati, ruhsal ve manevi temaları ifade eden bir gezegen.

Ama aynı zamanda da fedakarlıkları, net olmayan şeyleri, belirsizlikleri, aldanmaları, aldatılmaları, çözülmeleri ve yozlaşmaları da beraberinde getirir.

Gerileme süreci, kafa karışıklığı ve anlaşılması zor konuların yaşanmasına neden olabilir. Mantıksal konulardan ziyade duygusallığın ve gerçekleşmesi zor konuların daha fazla ön planda olmasını sağlayabilecek etkileri vardır.

Bu süreçte farkında olmadan aşırı fedakarlıklar, gerçeklerden kaçışlar, aldanmalar, aldatılmalar, güvensizlikler, zihinsel karmaşalar, kuruntular ve bağımlılıklar yaşanılabilir.

İç dünyanızda bir tatminsizlik duygusu, olmayacak işlerin peşinden koşma, engellenmeler ve ruhsal sıkıntılar hissedebileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Şimdiden sizi uyarayım…

Neptün aynı zamanda kolektif bir gezegen olduğundan dolayı toplumsal bazı yozlaşmaların, karmaşaların, tatminsizliklerin, gerçeklerden uzak politik kararların, ekonomik çalkantıların, sanatsal konuların, dedikoduların, ilaç ve kozmetikle ilgili bir takım haberlerin, uyuşturucularla ilgili konuların ve durumların, deniz yolculukları, deniz kazaları, su problemleri, zehirlenmeler, boğulmalar gibi vakalarda da artış olabileceğini ön görüyorum.

Şunu aklınızdan çıkarmayın! Bunları yazarken amacım sizleri korkutmak değil, tersine bilinçlendirmeye çalışmak…

Bu süreçte yapmanız gereken en önemli şey gerçeklerden kaçmamak ve kendinizle yüzleşebilme cesareti göstermek…

İlişkilerinizde aşırı fedakarlıklar yapmayın, boş hayaller peşinde koşmayın, her şeye körü körüne inanmayın ve bağlanmayın. Aldanmalara ve aldatılmalara karşı temkinli olun. Netleşmeyen durumlar hakkında olumlu ya da olumsuz varsayımlarda bulunmayın. Bağlılıklarınızın ve bağımlılıklarınızın sizi esir almasına asla izin vermeyin. Aşırı verici ve kabullenici olmayın. Hayattan her zaman verdiğiniz kadar almasını bilin…

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

18 YORUMLAR

  1. Serhan bey bilgilendirmeniz için çok tskrler öncelikle. Peki bu gerilemeden ve yazdiklarinizdan daha az etkilenebilecegimiz bir dua yada rutuel gbi önerebilceğiniz bşeyler varmı? Tskrler sevgiler?

  2. Kişisel haritalarınızdaki Neptün sizin ideallerinizi, hayallerinizi, fedakarlıklarınızı, ümitlerinizi, beklentilerinizi ifade eder. Burada yaptığım yorum ise bütün burçlara etki eden bir enerjiyi ifade ediyor. Yani haritanızdaki Neptün değil konu. Haritanızda Balık burcunun olduğu alandan bahsedebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!