Ana Sayfa Genel Merkür Yengeç Burcu Geçişi Nasıl Etki Edecek…

Merkür Yengeç Burcu Geçişi Nasıl Etki Edecek…

Derin Derin Düşüncelere Daldım…
Düşündüm Düşümden Ayrı Kaldım ??

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

12 Haziran günü saat 23:00’te Merkür burç değiştirecek ve hareketini Yengeç Burcu’nda devam ettirecek. Merkür’ün bu hareketi 29 Haziran gününe kadar devam edecek…

Merkür’ün Yengeç burcundaki hareketi, hislerin ve ifadelerin biraz daha fazla duygusal olacağı bir süreci ifade ediyor. Bu süreçte bir süredir biriktirmiş olduğunuz bazı düşüncelerinizi tekrar gözden geçirme fırsatı bulabilirsiniz. Bu arada kendinizle de yüzleşmeniz gereken bir dönemde olduğunuzu unutmayın. En derinde kalmış düşünceleriniz tekrar ortaya çıkabilir. Geçmiş günlerinize de özlem duyabilirsiniz.

Kendinizi ifade ederken mantıktan ziyade duygular daha çok ön planda olacak. Ayrıca kendinizi güvende hissetmek isteyecek, yeri geldiğinde konuşmak yerine sessiz kalmayı tercih edeceksiniz.

Hal böyleyken biraz fazla duyarlı, hassas ve alıngan olmanız gayet normal. Bu yüzden bu süreçte aşırı tepkiler vermemeniz, aceleci olmamanız, kendi iç dünyanıza yönelmeniz ve gerçek anlamda kendinizi keşfetmeniz gerekiyor.

Yaşadığınız zorlukların sizi üzmesine ve moralinizi bozmasına asla izin vermeyin. Yaşadığınız her durumun, gerçek anlamda kendinizi keşfetme ve olgunlaşma yolunda bir adım olduğunu asla unutmayın. Özünüzü keşfettikçe, yaşam amacınızı da keşfetmiş olacaksınız.

İlahi rehberliğin ışığı, tüm ruhunuzu ve yolunuzu aydınlatacak bundan asla şüphe duymayın…

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!