Ana Sayfa Genel Güneş İkizler Burcunda… Koşuşturmaca Dolu Hareketli Zamanlar

Güneş İkizler Burcunda… Koşuşturmaca Dolu Hareketli Zamanlar

Güneş İkizler Burcunda… Koşuşturmaca Dolu Hareketli Zamanlar Başlıyor…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Güneş, artık İkizler burcuna geçti ve bu hareketini 21 Haziran gününe kadar devam ettirecek. Bakalım bu süreçte bizi neler bekliyor?

Güneş’in İkizler burcundaki hareketi, hareketli zamanlar geçireceğinize işaret ediyor. Bunun yanı sıra Uranus, Pluto ve Merkür gezegenlerinin konumları ve enerjileri bazı beklenmedik olayların gerçekleşebileceğini gösteriyor.

Bu ayın yönetici gezegeni olan Merkür’ün Boğa burcunda olması, bütün dikkatinizin sahip olduğunuz ya da sahip olmak isteyeceğiniz maddi ve manevi değerlere yönelik olacağını ifade ediyor. Mal, mülk, para, iş yani ilerisi için hayatınızı güvence altına almak ve maddi anlamda hayatınızı bir düzene sokmak isteyeceksiniz.

Tabi Merkür’ün Boğa burcunda hareket ediyor olması aynı zamanda daha çıkarcı ve daha menfaatçi insanlarla karşılaşmanıza da neden olabilir benden söylemesi.

Güneş’in İkizlerde olmasının yanı sıra Mars’ın da Kova burcunda hareket ediyor olması etrafınızdaki insanlardan bazı beklenmedik davranışlar görmenize, kararsızlıklara, tutarsızlıklara ve başına buyruk hareketlere neden olabilir.

Bu aralar uzlaşma ortamından uzak, çatışma ve güç mücadelelerinin olduğu bir süreç yaşanılabilir. Sarfedilen sözlere, tavır ve davranışlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

Bu süreçte etrafınızdaki insanların anlayışsız tavırlarına bir anlam veremeyebilirsiniz. Olayların üzerinde pek fazla durmayın. Tartışma ortamlarından uzak durun ve olaylara mantığınızla yaklaşmaya çalışın. İnsanların sizi çekişme ve tartışma zeminine çekmeye çalışmalarına izin vermeyin.

Sakinliğinizi, mantığınızı ve sağ duyunuzu koruduğunuz sürece olayların istediğiniz gibi şekillendiğini göreceksiniz.

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu


Facebook Uzman Astrolog

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!