Ana Sayfa Genel İlişkilerde Sahiplenme Zamanı. Venüs Yengeç Burcu’na geçiyor

İlişkilerde Sahiplenme Zamanı. Venüs Yengeç Burcu’na geçiyor

İlişkilerde Sahiplenme Zamanı. Venüs Yengeç Burcu’na geçiyor…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

19 Mayıs günü saat 16:11’de aşk, sevgi ve ilişkiler gezegeni Venüs burç değiştirecek ve 14 Haziran’a kadar yolculuğuna Yengeç Burcu’nda devam edecek.

Venüs’ün bu hareketi ilişkilerde daha sahiplenici tavırlar içerisinde olunacağını gösteriyor. Konuşmanın yanı sıra dinlemeyi de öğrenmeniz gerekiyor. İlişkilerde İkizler’in ikilemi, kararsızlığı ve karmaşıklığı, yerini sevgiye ve sahiplenmeye bırakacak. Bu süreçte ilişkisi olmayanlar da yeni limanlara yelken açabilir. Varolan ilişkilerdeki tutarsızlıklar ve karmaşalar da azalmaya başlayacak.

Venüs’ün Yengeç Burcu’ndaki enerjisi duygusal bağ kurma, koşulsuz sevgi ve ait olma ihtiyacını da ortaya çıkaracak. Ailevi temalar ön planda olacak. Anne olma ya da bir aile kurma arzunuz da artabilir. Sevgiyi besleyip büyütmenin şimdi tam zamanı. Tabi bu kadar güzel şeyler söyledikten sonra da uyarılarımı yapmadan geçmeyeyim ?

Venüs Yengeç Burcu’nda iken arzuladığınız koşulsuz sevgi size bazı hatalar yaptırabilir. Haddinden fazla değer vererek kendinizi değersizleştirmemeniz gerekiyor. İçe kapanık bir ruh hali de sergileyebilirsiniz. Bir ilişkiye başlarken reddedilme korkusu yaşayabilirsiniz. Bu yüzden bu duyguların sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Bir de bu dönem aşırı kıskançlıklar ve alınganlıklar olabilir. Anlayışlı olmanız ve aşırı duygusal tepkiler vermemeniz gerekiyor. Sanatsal konularla ilgilenenler, beste yapanlar, kitap yazanlar size de bol malzeme çıkacak.

? Sahip olduğunuz değerlere sıkıca sarılın.
? İyi insanların kıymetini bilin ve sevginizi hak eden insanlarla paylaşın ❤️
? Kimsenin sizi üzmesine ve değersiz hissettirmesine asla izin vermeyin.
? Ve yaşamınızdaki her anın keyfini çıkarın.

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

8 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!