Ana Sayfa Genel Satürn Gerilemesinin Burcunuz Üzerindeki Etkisi Ne Olacak ve

Satürn Gerilemesinin Burcunuz Üzerindeki Etkisi Ne Olacak ve

Satürn Gerilemesinin Burcunuz Üzerindeki Etkisi Ne Olacak ve Hangi Enerjilerden Etkileneceksiniz?

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Satürn Gerilemesi başladı ve bu Gerileme süreci 6 Eylül günü saat 14:08’e kadar da devam edecek.

Daha önce de söylediğim gibi Satürn, aslında bizim gücümüzü sınayan, hayattan ders almamızı sağlayan, bizi olgunlaştıran ve gerçeklerle yüzleşmemize vesile olan yaşlı ve bilge bir öğretmen. Hadi gelin bu bilge öğretmene kulak verelim. Bakalım bu gerileme sürecinde hangi konular gündemimizde olacak…

(Yorumları okurken Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın)

KOÇ ve Yükselen KOÇ :

Bu dönem ileriye yönelik kararlar ve projeler gündeminizde olacak. Bu süreçte biraz kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Ani bir iş fırsatı yakalayabilir, size destek olmak isteyen bazı insanlarla tanışabilirsiniz. İşle ilgili konularda ve çalışma hayatında biraz mücadele etmeniz gereken bir süreç sizi bekliyor. Bunun yanı sıra vermek istediğiniz ileriye yönelik kararlarda acele etmemenizde fayda var. İnsanlarla olan ilişkilerinizin artacağı bu dönemde sarf ettiğiniz sözlere dikkat etmeniz ve biraz daha politik davranmanız gerekiyor.

BOĞA ve Yükselen BOĞA :

Bu dönem uzak çevrenizle olan ilişkileriniz gündeminizde olacak. Eğitimle ilgili bazı konulara yönelme ihtiyacı içerisinde olabilirsiniz. İnançlarınızın sınanacağı bu süreçte daha istikrarlı olmaya çalışmalısınız. Kendinizi rahat bir şekilde insanlara karşı ifade edebilecek bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Olayları aşırı bir şekilde kontrol altında tutmaya çalışmanız size bazı sıkıntılar yaşatabilir. Bu süreçte kendinize güvenmeniz ve bunu net bir şekilde ifade etmeniz gerekiyor. Şu an risk almamanız gereken bazı durumlar mevcut gibi gözüküyor. Sonradan pişmanlık duymak istemiyorsanız fazla maceracı tavırlardan uzak durmanız gerekiyor.

İKİZLER ve Yükselen İKİZLER :

Bu dönem duygusal birliktelikleriniz gündeminizde olacak. Değer yargılarınızın sınanacağı bir süreçten geçiyorsunuz. Vermiş olduğunuz kararları iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Finansal konularda biraz daha temkinli olmalısınız. Borç alacak ilişkilerinde bazı aksamalar ve beklenmedik harcamalar biraz canınızı sıkabilir. Geçmiş bazı konular tekrar gündeme gelebilir. Bu dönem beklentilerinizi fazla yüksek tutmamanız gerekiyor. Etrafınızdaki insanlarla olan ilişkilerinizi düzenlemeniz gerekiyor. Aldığınız kadar vermesini de bilmeli, gereksiz detaylarla vaktinizi harcamamalısınız.

YENGEÇ ve Yükselen YENGEÇ :

Bu dönem ortaklaşa konular ve ilişkiler gündeminizde olacak. Birebir ilişkilerinizde daha dengeli tutumlar içerisinde olmanız gerekiyor. Kendi ihtiyaçlarınızla karşınızdaki kişinin ihtiyaçlarının daha rahat dengelenebileceği bu süreçte uzlaşmacı tavırlar içerisinde olmanız gerekiyor. Yeni bir finansal kaynak ihtiyacı içerisinde olabilir, farklı bir işle ilgilenebilirsiniz. Ev ve yerleşim yeri ile ilgili bazı kararlar alma ihtiyacı içerisindeyseniz acele davranmamanız gerekiyor. Çevrenizde size yakın olan bir kişinin gerçek yüzünü görebilirsiniz.

ASLAN ve Yükselen ASLAN :

Bu dönem tamamlamanız gereken ve yarım bıraktığınız işler ön planda olacak. Duygusal anlamda bazı konuları masaya yatırma ihtiyacı içerisinde olabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamdaki çalışma koşullarını yeniden düzenlemeniz gerekiyor. Çevrenizdeki kişilerin bazı düşüncesiz davranışları sizi biraz yorabilir. Buna rağmen kafanızda gerçekleştirmek istediğiniz projelerle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş ortamınızda bazı insanlarla gerginlikler yaşamanız mümkün. Bu yüzden soğukkanlılığınızı korumalısınız. Yeni bir yapılanma sürecinde olacağınız bu dönem boyunca çevrenizdeki kişilerden olumlu destekler alabileceksiniz.

BAŞAK ve Yükselen BAŞAK :

Bu dönem kendinizi daha rahat gösterebileceğiniz bir süreçten geçeceksiniz. Yaratıcılığınızın üst düzeyde olacağı bu dönemi ileriye yönelik konularda değerlendirmeler yaparak ve tamamlamanız gereken işleri tamamlayarak geçirebilirsiniz. Yapacağınız işleri gerçekleştirirken biraz zaman sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Bu yüzden daha planlı ve organize olmanız gerekiyor. Çocuklarınız varsa onlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Birlikte olduğunuz kişilerin ani çıkışları ve davranışları biraz canınızı sıkabilir. Bu yüzden olayları fazla büyütmemeniz ve anlayışlı tavırlar içerisinde bulunmanız gerekiyor.

TERAZİ ve Yükselen TERAZİ :

Bu dönem evi ve aileyi ilgilendiren bazı konular gündeminizde olacak. Önemli bir karar aşamasında olabilir, bu konuda size çok yakın olan insanların desteğini alabilirsiniz. Bu süreçte önceliklerinizi belirlemeye ihtiyacınız var. Gereksiz risklere girmemeli ve tutamayacağınız sözler vermemelisiniz. Aile içerisinde gereksiz tartışmalardan uzak durmalısınız. Daha gerçekçi kararlar almanız ve bunları hayatınıza adapte etmeniz gerekiyor. Ani bir harcama gündeme gelebilir. Bu yüzden parasal konularda biraz daha temkinli olmanızda yarar var.

AKREP ve Yükselen AKREP :

Bu dönem yakın çevrenizle ve kardeşlerinizle ilgili konular gündeminizde olacak. Kendinizi ifade edişinizi ve ilişkilerdeki tutumunuzu tekrar değerlendirmeniz gerekiyor. Daha sakin olmanız gereken bazı durumlar söz konusu olabilir. Sarf ettiğiniz sözlere dikkat etmeniz gerekiyor. Ani bir karar ile hayatınızda yeni bir fırsat yakalayabilirsiniz. Bunun yanı sıra ufak bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.

YAY ve Yükselen YAY :

Bu dönem parasal konular ve sahip olunan edinimler gündeminizde olacak. Kendinizi kişisel yönden geliştirebileceğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. Ortaklaşa çalışmalar ve maddi konulara yönelik bazı planlar içerisinde olabilirsiniz. Parasal anlamda birikim yapma ihtiyacı içerisindesiniz. Bu dönem harcamalarınıza biraz daha dikkat etmenizde yarar var. İlişkilerde samimiyetin ve paylaşımın artacağı bir dönem olacak.

OĞLAK ve Yükselen OĞLAK :

Bu dönem kendinizle ilgili kişisel konular gündeminizde olacak. Etrafınızdaki insanların ilgi ve odaklarını üzerinizde hissedebileceksiniz. Uzun süredir düşündüğünüz bir konu varsa bu süreçte gündeme getirmeniz daha mantıklı gözüküyor. Aynı anda birden fazla konuyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Kişisel konularınıza yoğunlaşırken çevrenizdeki kişileri de ihmal etmemeniz gerekiyor. Bu süreçte yeni insanlarla tanışabilir, size fayda sağlayacak bazı insanları hayatınıza çekebilirsiniz.

KOVA ve Yükselen KOVA :

Bu dönem biraz yalnız kalmaya ihtiyacınız var. İçsel dünyanıza yöneleceğiniz ve ileriye yönelik kararlar almanız gereken bir dönemden geçiyorsunuz. Yoğun bir çalışma temposu içerisinde olabilirsiniz. Geçmiş bazı konular gündeme gelebilir. Olayların üzerinde çok fazla durmamanız gerekiyor. Yüzleşmekten korktuğunuz bazı olaylar ortaya çıkabilir. Bu durumun sizin hayatınıza yeni bir sayfa açacağını unutmamalısınız. İlişkisel konularda yeni gelişmeler yaşayabileceğiniz ve hayatınıza yeni kişiler katabileceğiniz bir dönem olacak.

BALIK ve Yükselen BALIK :

Bu dönem sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla ilgili konular gündeminizde olacak. Çevrenizdeki kişilere destek olmanız gereken bir dönemden geçiyorsunuz. Bunun yanı sıra evi ve aileyi ilgilendiren bazı konular gündeme gelebilir. Yeni bir çevreye girme ya da etrafınızdaki insanları biraz elemenin zamanı geldi gibi gözüküyor. Sürekli göz önünde olmaya çalışmanız bazı kişiler tarafından yanlış anlaşılmanıza neden olabilir. Bu aralar duyacağınız bir olay sizin biraz sıkılmanıza neden olsa da kısa bir sürede olayın gerçek yüzünü anlayacak ve yeni bir karar aşamasına geleceksiniz.

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!