Ana Sayfa Genel Nisan Ayı’nda Gökyüzündeki Enerjiler Sizi Nasıl Etkileyecek?

Nisan Ayı’nda Gökyüzündeki Enerjiler Sizi Nasıl Etkileyecek?

Nisan Ayı’nda Gökyüzündeki Enerjiler Sizi Nasıl Etkileyecek? Hangi Burcu Neler Bekliyor? Gökyüzünde Neler Oluyor?

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Nisan Ayı’ndaki gökyüzündeki enerjilerin size olan yansımlarına şöyle bir göz atalım. Bakalım bu ayın enerjileri sizi nasıl etkileyecek. Gökyüzü bize neler fısıldıyor?

Yorumları okurken Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın…

Koç Burçları ve Yükselen Burcu Koç Olanlar:

Bu ayın genel etkilerine baktığımda hayatınızı bir düzene oturtmak istediğinizi ve bazı kararlar aldığınızı görüyorum. Duygusal olarak inişli çıkışlı bir süreç sizi bekliyor. Aşırı hassas ve alıngan olmamanız gerekiyor. Aceleci tavırlarda bulunmayın. Bazı konularda kendinizi ifade etmeye çalışmak sizi yorabilir. Parasal konular ve anlaşmalar gündeminizde. Konuları ve durumları iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Sağlığınızı bu aralar ihmal etmeyin.

Boğa Burçları ve Yükselen Burcu Boğa Olanlar:

Bu ayın genel etkilerine baktığımda endişeli ve kararsızlıklar içerisinde olduğunuzu görüyorum. Geleceğe kaygıyla bakıyorsunuz. Bu endişeli tavırlarızı sona erdirmelisiniz. Belki de yaşadıklarınızın nedeni insanlara karşı aşırı fedakarlıklar yapmanız. İç sesinize biraz kulak verin. Bu dönem insanlarla olan iletişiminizde olumlu gelişmeler var. Geçmişi hatırlayıp hatırlayıp kendinize dert ediyorsunuz. Geçmişe takılıp kalmayın ki yeniyi kucaklayasınız.

İkizler Burçları ve Yükselen Burcu İkizler Olanlar:

Bu ayın genel etkilerine baktığımda sosyal çevrenizin ve arkadaşlık ilişkilerinizin size bazı olumlu katkılar sağlayacağını görüyorum. Gelecek planları yapmak için olumlu zamanlar. Yalnız arkadaş çevrenize ve çalıştığınız insanlara karşı biraz temkinli olun ve herşeyinizi paylaşmayın. Biraz kafa karışıklığı yaşıyorsunuz ve konsantrasyon probleminiz var. Gizli konular ve dedikodular olabilir ama fazla dert etmeyin. Bazı kıskançlıklar yaşayabilirsiniz. Sözlere fazla takılmayın ve biraz daha yapıcı olmaya çalışın.

Yengeç Burçları ve Yükselen Burcu Yengeç Olanlar:

Bu ayın genel etkilerine baktığımda kariyer hedeflerinizin ve işle ilgili bağlantılarınızın daha çok ön planda olduğunu görüyorum. İleriye yönelik hedeflerinize sıkı sıkı sarılın ve inancınızı kaybetmeyin. Duygusal anlamda hayatınızda pek de bir değişiklik olmasa da bu dönem biraz daha sağ duyulu olmanız gerekiyor. Beklentilerinizi fazla yüksek tutmayın. Şu ana kadar hayatınızda yaşadığınız olumsuzluklardan ders almanız ve ona göre hayatınıza bir çeki düzen vermeniz gerekiyor. Önemli kişilerle ilişkileriniz en azından hedefleriniz için size olumlu etkiler verecek.

Aslan Burçları ve Yükselen Burcu Aslan Olanlar:

Bu ayın genel etkilerine baktığımda inançlarınızın ve değer yargılarınızın daha çok ön planda olacağını görüyorum. Hayatınızda öğrenmeniz gereken bazı şeyler var. Daha önce yarım bırakmış olduğunuz bir konuyu tekrar gündeme alacaksınız. Hukuksal bir kaç konu ile de ilgilenmeniz gerekebilir. Temkinli olmanızda yarar var. Farklı insanlara karşı ilginiz artacak. Abartılı davranışlardan uzak durmanız gerekiyor. Harcamalarınıza da biraz dikkat edin. Bazı konuların da açığa çıkacağı ve yeni kararlar alabileceğiniz bir dönemden geçeceksiniz.

Başak Burçları ve Yükselen Burcu Başak Olanlar:

Bu ayın genel etkilerine baktığımda finansal konuların ve ikili ilişkilerin daha çok ön planda olacağını görüyorum. Kredi ve borç alacak dengesini iyi kurmanız gerekiyor. Bazı çıkarcı davranış sergileyen insanlar sizi biraz üzebilir. Bu tarz insanlardan uzaklaşmanız gerekiyor. Fazla risk almamanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz. İdealist davranışlar sergilemeniz gerekiyor. Düşüncelerinizden ve kararlarınızdan hemen vaz geçmeyin. Bir de kendinizi bu aralar kontrol edemiyorsunuz. Öfkenizi kontrol altına alın ve düşünmeden hareket etmeyin.

Terazi Burçları ve Yükselen Burcu Terazi Olanlar:

Bu ayın genel etkilerine baktığımda birlikteliklerin ve anlayışlı davranışların daha çok ön planda olacağını görüyorum. İlişkilerinizde anlayışı ve sağ duyuyu elden bırakmayın. Bir çok problemin konuşarak halledilebileceğini unutmayın. Daha uyumlu ve anlayışlı olmanız gereken bir süreçtesiniz. Ben kavramından ziyade biz kavramı üzerine odaklanın. Aldığınız kadar vermesini de bilin. Daha sakin davranışlarda bulunmalısınız. Biraz daha iç dünyanıza yönelmek size iyi gelecek. Maddi konularla ilgili de bazı görüşmeler yapacaksınız. Her konuda uyumlu olmalısınız.

Akrep Burçları ve Yükselen Burcu Akrep Olanlar:

Bu ayın genel etkilerine baktığımda çok fazla koşuşturmaca içerisinde olduğunuzu görüyorum. Aşırı detaycı olmanız bazı problemler yaşamanıza neden oluyor. Sağlığınızı bu dönem fazla ihmal etmeyin. Duygusal olarak huzursuzluklar yaşamanız mantıklı kararlar vermenize engel oluyor. Dış dünyaya farklı görünüyorsunuz ama iç dünyanızda değersizlik ve yalnızlık korkusu var. Tek başınıza değil ortaklaşa kararlara odaklanmanız gerekiyor. Çözümsüz kaldığınız noktalarda insanlarla fikir alış verişi yapın.

Yay Burçları ve Yükselen Burcu Yay Olanlar:

Bu ayın genel etkilerine baktığımda hayata daha fazla iyimser bakma ihtiyacında olduğunuzu görüyorum. Kendinizi daha net ifade etmeye çalışın. Bazı durumlarda fazla iyimser olmanız ilişkilerinizde bir takım sorunlara neden oluyor. Yaratıcılığınızın artacağı ve yeni kararlar alacağınız bir süreçtesiniz. Egolarınızı kontrol altına almanız gerekiyor. Bu arada vermiş olduğunuz sözlere de dikkat edin. Tutamayacağınız ve gerçekleştiremeyeceğiniz sözleri vermeyin. Bazı içsel sıkıntılar yaşasanız da bunların geçici olduğunu bilin.

Oğlak Burçları ve Yükselen Burcu Oğlak Olanlar:

Bu ayın genel etkilerine baktığımda evi ve aileyi ilgilendiren bir takım olayların ön planda olacağını görüyorum. Taşınma ve yerleşim gibi konular gündeminizdeyse bunu daha sonraki bir sürece erteleyin. Geçmiş bazı konuları tekrar gündeme getirebilirsiniz. Duygusal olarak bazı kararsızlıklar içindesiniz. İkileme fazla düşmemeli ve mantıklı kararlar almalısınız. Bazı konuları ertrlemeniz ve problemlerden kaçmanız sizi zor duruma sokabilir. Söylemeniz gereken şeyleri kırmadan net bir şekilde ifade edin. Olayları biriktirmemeniz ve karşınızdaki insanlara karşı daha fazla anlayışlı olmanız gerekiyor.

Kova Burçları ve Yükselen Burcu Kova Olanlar:

Bu ayın genel etkilerine baktığımda iletişimsel konuların, konuşmaların ve duygusal konuların ön planda olacağını görüyorum. Yakın çevrenizdeki insanlarla ilgili bazı konular gündeme gelebilir. Biraz daha duygusal davranışlar sergileyeceğiniz bir süreç olacak. Mantığınızı daha çok ön planda tutmanız ona göre davranışlar sergilemeniz gerekiyor. Önemli konular ve kısa yolculuklar gündeminizde olacak. Geçmiş bazı konular tekrar gündeme gelecek ve daha önce çözümünü bulamadığınız konuların gerçek yüzü ile karşılaşacaksınız. Bu dönem fazla sahiplenici olmayın.

Balık Burçları ve Yükselen Burcu Balık Olanlar:

Bu ayın genel etkilerine baktığımda çok fazla kararsızlıklar içerisinde olduğunuzu görüyorum. Bu aralar yeni kazanç yolları gündeminizde olacak. Parasal konular önemli ve gereksiz masraf yapmamanız gerekiyor. Bir çok konuda biraz fazla tembellik yapıyor gibisiniz. Silkinin ve kendinize gelin. Aşırı inatlaşmalar ve bencilce davranışlar ilişkilerinizi olumsuz etkiler. Dengeli ve anlayışlı olmanız gerekiyor. Yeni şeyler öğreneceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Bazı kararlar alma ihtiyacındasınız. Konuları çok fazla konuşmaktan harekete geçemiyorsunuz. Bu yüzden aklınızı karıştıran insanlardan uzaklaşın ve biraz da eyleme geçin.

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!