Ana Sayfa Genel Terazi Burcu’nda Dolunay… Hassas Dengeler…

Terazi Burcu’nda Dolunay… Hassas Dengeler…

Terazi Burcu’nda Dolunay… Hassas Dengeler… Gökyüzünde Sert Rüzgarlar Esiyor…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Bu ayın son önemli gökyüzü hareketi 31 Mart günü saat 15:37’de gerçekleşecek olan Terazi burcundaki Dolunay olacak.

Öncelikle bu Dolunay’ın biraz sert etkiler barındıran, dikkat çekici bir Dolunay olduğunu söylemek istiyorum.

Dümeni Sıkı Tut… İyi Kaptan Fırtınalı Suda Belli Olur…

İlişkilerle ilgili konuların her zamankinden daha çok ön planda olacağı bu süreçte şartları fazla zorlamamakta yarar var. Çünkü Dolunay sürecinde gerçekleşecek olan gökyüzündeki sert etkiler dengelerin çok hassas bir noktada olduğuna dikkat çekiyor. Sarfettiğiniz sözlere her zamankinden daha çok dikkat etmeniz gerekiyor. İnsanlarla güç mücadelelerine girmeyin ve gereksiz tartışmalardan da uzak durun.

Dolunay günü gerçekleşecek olan Ay’ın Mars ve Satürn ile olan sert etkileşimi duygusal olarak kendinizi gergin ve huzursuz hissetmenize neden olabilir. Çevrenizdeki insanların düşüncesiz davranışları biraz can sıkıcı bir hale gelebilir.

Bununla birlikte gökyüzünde hali hazırda devam eden Merkür Gerilemesi’ni de hesaba katmak gerekiyor. Bu sebeple 16 Nisan gününe kadar iletişimsel konularda ve ilişkilerde biraz daha hassas davranmakta yarar var.

Terazi’deki Dolunay enerjisi finansal konuların da ön planda olacağını ifade ediyor. Bu süreçte riskli ticari işlemler yapmamaya, alım/satım gibi konularda ve yatırımlarda acele kararlar vermemeye özen gösterin. Borç, kredi, alacak, verecek, borsa gibi konularda pek olumlu enerjiler görünmüyor. Ayrıca seyahatler, yolculuklar, taşınma, iş değiştirme gibi konularda da aceleci olmayın.

Kısacası hem ilişkilerde hem de parasal konularda gereksiz riskler almamanızı ve acele kararlar vermemenizi şiddetle öneriyorum.

Bu aralar kendinizi hem fiziksel hem de ruhsal olarak biraz yorgun hissedebilirsiniz. Kendinizi fazla zorlamayın ve gerçekleştiremeyeceğiniz sözler vermeyin. Taşıyamayacağınız sorumluluklar altına girip de kendinizi gereksiz yere yıpratmayın.

Aslına bakılırsa gökyüzündeki bu sert enerjilerin tek amacı sizi biraz silkeleyerek kendinize getirmek. Hayatınızdaki bütün gereksiz yüklerden kurtulun ve gerçeklerle yüzleşin.

Merak etmeyin… Bu sert rüzgarlar dallarınızdaki bütün kurumuş ve ölmüş yaprakları alıp götürecek… Ve geriye sadece taptaze tomurcuklarla bahara merhaba diyeceksiniz…

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

25 YORUMLAR

  1. gergin günler gerçekten dün bir bugün iki kendimi zor tutuyorum biri hastanede biri otübüste iki kişi beni buldular sanki mıknatıs gibi benmi çekiyorum anlamadım sakin kalmak için büyük sınav veriyorum

  2. Allah in sanki benim icinde bulundugum durum gibi çok üzgünüm yorgunum enkucuk şeyler e ağlıyorum beynim beynim bedenim tukenmis durumda hep bosluktaymisim gibi lütfen cevp layin

  3. Vallahi o kadar doğru ki yazdiklariniz birebir yaşıyorum okulda sıkıntılar yaşıyoruz yorgunum halsizim ve birçoğu teşekkür ederiz ıyi günlere çıkalım insallah

  4. Nasıl etkileri şimdiden hissetmeye başladık di mi? Etrafımızda abuk subuk insanlar, dedikodular, bencillikler, yalanlar, dolanlar… Ama prim vermeyin kimseye. Amaçlarına ulaşamasınlar. Enerjinizi emenlerden kaçarak uzaklaşın. Sakinliğinizi korumaya devam edin ?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!