Ana Sayfa Genel İlk Bahar Ekinoksu Başlıyor… Gökyüzünde Umut Verici Enerji

İlk Bahar Ekinoksu Başlıyor… Gökyüzünde Umut Verici Enerji

İlk Bahar Ekinoksu Başlıyor… Gökyüzünde Umut Verici Enerjiler Hakim Olacak… Ama 15 Nisan’a Kadar Temkinli Olmakta Yarar Var…

Bugün saat 19:15 sularında, Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile birlikte İlk Bahar’a merhaba diyeceğiz.

Astronomik olarak baktığımızda, İlkbahar Ekinoksu’nda Güneş ışınları 21 Eylül tarihine kadar ekvatora dik düşer ve her yerde gece ile gündüz birbirine eşit olur.

Astrolojik olarak baktığımızda ise Güneş’in olduğu yerde güç, kudret ve cesaret vardır. Kendinizi daha rahat ortaya koyabileceğiniz, yeni fırsatlar elde edebileceğiniz bir süreç olacak.

Yalnız 23 Mart günü gerçekleşecek olan Merkür Gerilemesi ve 15 Nisan gününe kadar devam edecek etkiler biraz daha dikkatli olmanız gerektiğine dikkat çekiyor.

Girişimlerinizin ve mücadelelerinizin sonuçsuz kalmaması için Güneş, enerjisini üzerinizden eksik etmeyecek. Nasıl ki ekinoksta gece ve gündüz birbirine eşit oluyorsa, iyiliklerin ve kötülüklerin de (gece-gündüz) birbirine eşit olacağının farkına varacaksınız.

Kendinize olan güveninizin artacağı bu süreçte cesur ve korkusuz adımlar atabilme cesaretini de içinizde hissedeceksiniz. Yalnız aşırı riskler almamaya ve düşünmeden hareket etmemeye de dikkat etmeniz gerekiyor. Dengede kalmaya özen gösterin. Tıpkı gece ve gündüzün dengesi gibi…

Not:

23 Mart günü gerçekleşecek olan Merkür Gerilemesi ve etkileri ile ilgili yazımı yarın paylaşacağım. Beni izlemeye devam edin ?

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!