Ana Sayfa Genel Balık Burcunda Gerçekleşecek Olan Yeni Ay Nasıl Etki Edecek?

Balık Burcunda Gerçekleşecek Olan Yeni Ay Nasıl Etki Edecek?

Balık Burcunda Gerçekleşecek Olan Yeni Ay Nasıl Etki Edecek? Gökyüzünde Neler Oluyor?

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

17 Mart günü saat 16:11’de Balık Burcunda bir Yeni Ay gerçekleşecek.

Balık Burcundaki Yeni Ay, inandığınız konuların, değer yargılarınızın ve kadersel temaların sınanacağı bir süreci ifade eder. Bu dönem derin bir ruh hali içerisinde olabilir, hayatın manevi yönlerine daha fazla odaklanabilirsiniz. Çok fazla hassaslaşacağınız bu süreçte fazla hayalperest tavırlar da sergileyebilirsiniz. Bu dönem fazla özveride bulunmamalı ve aşırı fedakarlıklar yapmamalısınız.

Yeni Ay sonrasında saat 19:40’ta Mars Oğlak Burcu’na geçiş yapacak. Mars, Oğlak burcunda güçlü bir konumdadır. Mars’ın Oğlak burcundaki enerjisi düşünmeden ve planlamadan gerçekleştireceğiniz her durumun bazı sıkıntılı sonuçlar doğurabileceğine dikkat çekmekte. Ayrıca bu enerji aşırı kontrolcü ve bencil tavırların da yaşanmasına neden olabilir. Bu sebeple ilişkisel konularda biraz temkinli olmakta ve aşırı tepkiler vermemekte yarar var.

Venüs’ün ve Merkür’ün hali hazırda Koç burcunda hareket ediyor olması, bazı hayal kırıklıklarının, kayıpların, anlaşmazlıkların ve aldanmaların da yaşanabileceğine dikkat çekiyor. Bu sebeple sonradan pişman olmak istemiyorsanız düşünmeden hareket etmemeniz gerekiyor. Unutmayın öfkeyle kalkan zararla oturur.

Bununla birlikte gökyüzündeki diğer gezegensel enerjiler size verilen bazı sözlerin havada kalabileceğine dikkat çekmekte. Boş vaatlere kanmayın ve mümkün mertebe yeni tanıştığınız insanlara hemen güvenmemeye çalışın. Yeni bir ilişkiye de başlamak için pek uygun bir zaman değil. İlişkilerde fazla duygusal davranmayın ve mantığınızla hareket edin. Boş hayaller peşinde koşmayın. İnsanların sizleri değersiz hissettirmelerine asla izin vermeyin ve kendinize gereken değeri verin.

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

19 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!