Ana Sayfa Genel Gökyüzünde Neler Oluyor… Venüs Koç Burcuna Geçiyor

Gökyüzünde Neler Oluyor… Venüs Koç Burcuna Geçiyor

Gökyüzünde Neler Oluyor… Venüs Koç Burcuna Geçiyor… İlişkilerde Zorlayıcı Bir Süreç…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Bu haftanın belki de en önemli gökyüzü hareketi Venüs’ün Koç burcuna geçecek olması olacak.

Venüs bu gece saat 02:45’te Koç burcuna geçecek…

Venüs Astrolojik anlamda ilişkileri, zevkleri, keyif alınan konuları, yaratıcılığı ve evlilikle ilgili durumları ifade eder.

Açık konuşmak gerekirse ilişkilerde zorlu ve yıpratıcı bir süreç bizleri bekliyor. Güzeller güzeli Venüs kızımız Koç burcunu pek sevmez. Sürekli huysuzlanıp durur…

Bu süreçte ilişkilerde fevri davranışların sergilenmesi ve düşüncesizce yapılan hareketler can sıkıcı bir hale gelebilir. Gerçekten de bu zorlu süreçte düşünmeden hareket etmemek ve acele kararlar vermemek gerekiyor.

Bu arada ilişkiler derken sadece özel ilişkilerden değil, ev, aile, iş gibi durumlardan da bahsediyorum.

Toplumsal durumlara baktığımda kargaşanın, tartışmaların ve şiddet vakalarının artabileceğine de dikkat çekmek istiyorum. Venüs gezegeni kadınlarla ilgili bir gezegen olduğu için taciz vakalarının artabileceğini, aile içi şiddet olaylarıyla da karşılaşabileceğimizi üzülerek belirtmek istiyorum.

Bu süreçte ameliyatlar ve estetik operasyonlar biraz riskli olabilir. Zorunlu kalmadıkça riskli operasyonlar gerçekleştirmeyin. Medyatik bazı çiftlerin boşanma ya da ayrılma haberleriyle karşılaşırsanız hiç şaşırmayın. Ekonomik koşullara ve sermaye piyasalarına da yansıyacak enerjiler olduğu için yatırım yapmak, ev alıp satmak için de pek uygun zamanlarda değilsiniz.

Neyseki Venüs’ün bu sert etkisi fazla uzun sürmeyecek. 31 Mart günü sabah saat 07:54’te Venüs Koç geçişi sona erecek. Tabi bir kaç gün de gölgeli günlerin geçmesini beklemekte yarar var.

Bu süreçte yapmanız gereken tek şey ne olursa olsun ilişkilerinizde ve iletişiminizde dengeyi sağlamak, agresyondan ve tartışma ortamlarından uzak durmak. Dengeyi ve huzuru ancak anlayışlı olarak ve sakinliğinizi koruyarak gerçekleştirebilirsiniz.

Ne olursa olsun içinizdeki umut hiç bir zaman bitmesin.

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!