Ana Sayfa Genel Önemli Planlarınızı Cuma ve Pazar Gününe Denk Getirmemeye Ça

Önemli Planlarınızı Cuma ve Pazar Gününe Denk Getirmemeye Ça

Önemli Planlarınızı Cuma ve Pazar Gününe Denk Getirmemeye Çalışın… Ay Boşlukta…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

26 Ocak Cuma günü sabah saat 06:16’dan itibaren Ay Boşlukta olacak. Bu süreç bütün gün boyunca saat akşam 20:40 olana kadar da devam edecek.

Aynı şekilde 28 Ocak Pazar günü de saat 13:39 ile 21:57 arasında Ay Boşlukta olacak.

Boşluk zamanları benim Astroloji’de önem verdiğim bir durum.

Boşluk zamanlarında durup dururken netleşmeyen bazı durumlar canınızı sıkabilir. İçinizde bir huzursuzluk hissedebilirsiniz. Üzerinde fazla durmayın bunlar tamamen normal ve geçici merak etmeyin ☺️

Bunun yanı sıra yapmış olduğunuz bazı programlarda da aksilikler ya da ertelenmeler yaşayabilirsiniz. Korkmayın kötü şeyler yaşamayacaksınız tabiki de ama beklentilerinizi fazla yüksek tutmayın yeter.

Bir insandan mesaj, mail ya da telefon bekliyorsanız, bir program yapmayı düşünüyorsanız ya da önemli bir konuyu konuşmak istiyorsanız mümkün mertebe belirttiğim zaman dilimlerine denk getirmemeye gayret edin.

Boşluk zamanları hareket geçme ya da bir karar alma değil, durup düşünme ve sakince olayları analiz etme zamanlarıdır. Şartları fazla zorlamayın…

Ne olursa olsun bu zaman dilimlerinde sakinliğinizi koruyun ve ani kararlar vermeyin. Tartışma ortamlarından mümkün olduğunca uzak durun ve problemlerin üzerine gitmemeye çalışın. Önemli konuları ve kararları gündeme getirmeyin. Elinizde yarım kalan işler varsa onlarla ilgilenmeye çalışın. Günün size getirdiklerini şükranla kabul edin.

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!