Ana Sayfa Genel Gökyüzünde Neler Oluyor? Dikkat Çeken Bir Hafta… Hazır Olun

Gökyüzünde Neler Oluyor? Dikkat Çeken Bir Hafta… Hazır Olun

Gökyüzünde Neler Oluyor? Dikkat Çeken Bir Hafta… Hazır Olun… Mars Yay Burcu Serüveni Başlıyor…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Bu hafta gökyüzünde gerçekleşecek en dikkat çekici olay Mars’ın Yay burcuna geçecek olması…

26 Ocak günü saat 15:56’da Mars, Yay burcuna geçiş yapacak ve hareketini burada devam ettirecek. Mars’ın bu hareketi 17 Mart günü saat 19:41 olana kadar da devam edecek.

Mars’ın Yay burcundaki enerjisi altında kendinizi biraz huzursuz ve sabırsız hissedebilirsiniz. Aslına bakılırsa kendinizi böyle huzursuz hissetmenizin nedeni, hayatınızla ilgili bazı şeylerin bir an önce gerçekleşmesini arzulamanızdan kaynaklı. Mars’ın enerjisi bir şeyleri değiştirme arzunuzu kamçılayacak ve bazı konuların üzerine daha rahat gidebileceksiniz.

Bu süreçte görünenin ardındaki gerçeklerin de net bir şekilde ortaya çıkacağına şahit olacaksınız. İş ve ticaretle ilgili konular, ailevi temalar, hukuksal konular, deniz yolculukları, seyahatler ve ilişkiler her zamankinden daha önem vermeniz gereken konular arasında olacak benden söylemesi.

Bu arada Mars Yay burcunda iken aklınıza her gelen şeyi yapmaya çalışabilir, risk alma konusunda da gözünüzü karartabilirsiniz. Tamam bazı konularda risk almak iyidir ama ilerisini düşünmeden gereksiz riskler almamanız gerekiyor.

Mars Yay burcundayken bir konuya odaklanmanız ve konsantre olmanız biraz zorlaşabilir. Bu sebeple mümkün olduğunca planlı ve programlı olmaya özen göstermeniz gerekiyor.

Unutmayın. Bu süreçte olayları fazla abartmamanız ve egonuzun esiri olmamanız gerekiyor. Çünkü Mars’ın etki altında olduğu gezegensel enerjiler, en ufak olayların bile aşırı derecede abartılacağını ve pire için nice yorganlar yakılacağını gösteriyor. Aman diyeyim pişman olacağınız kararlar verip de kendinizi harap etmeyin benden söylemesi. Ve şartları fazla zorlamayın. Bazı şeyler olmuyorsa demek ki olmaması gerekiyordur. Bunu aklınızdan çıkarmayın.

Etrafınızdaki insanların değişken ruh hallerine, fazla abartılı davranışlarına, patavatsızlıklarına, ilgisizliklerine, gamsızlıklarına, ruhsuzluklarına ve sözlerini tutmayışlarına şahit olabilirsiniz. Üzerinde durmayın he deyip geçin.

Yaşadığınız olaylara daha geniş bir pencereden bakacağınız, hayatınızla ilgili önemli kararlar vereceğiniz, gerçeklerle yüz yüze geleceğiniz bir süreç başlıyor. Acele kararlar vermeyin.

İyi düşün ve doğru karar ver… Unutma… Dün yaptıkların bugününü, bugün yaptıkların ise yarınını şekillendirir…

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

12 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!