Ana Sayfa Genel Fortuna Favet Fortibus… Talih Cesurdan Yanadır…

Fortuna Favet Fortibus… Talih Cesurdan Yanadır…

Fortuna Favet Fortibus… Talih Cesurdan Yanadır… 8 Ocak Haftası Gökyüzünde Neler Olacak?

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Bu hafta gökyüzündeki enerjiler fırsatlarla dolu bir yolun kapılarını aralayacak. Bu haftayı iyi bir şekilde değerlendirmenizi tavsiye ediyorum.

Gökyüzünün ağır topları Güneş, Venüs, Plüto ve Satürn Oğlak burcundaki yolculuklarına devam ediyor. Hal böyleyken Oğlak burcu temalarının da kendini iyiden iyiye hissettireceği bir haftayla karşı karşıyayız.

Bu hafta mümkün olduğunca sorumluluklarınızın bilincinde, disiplinli, planlı ve programlı olduğunuz sürece hayatınızla ilgili önemli fırsatlar yakalayabileceksiniz. Hayatınızı yeniden yapılandırma adına gökyüzündeki enerjiler size destek verecek. Önemli olan cesurca karar vermeniz ve istikrarlı bir şekilde hayatınıza bir yön vermek için elinizden gelen çabayı sarfetmeniz. Sorumluluklarınızın bilincinde olun ve gerçeklerle yüzleşebilme cesareti gösterin.

Fortuna Favet Fortibus… Talih Cesurdan Yanadır… Çünkü Her Eylem Cesaret Gerektirir…

Hafta ortasına kadar devam eden bu enerjisel etkiler altında planlarınızı ve hedeflerinizi gerçekleştirirken asla güç mücadelesi içerisine girmeyin. Bencilce davranışlardan ve aşırı kontrolcü olmaktan uzak durun.

11 Ocak Perşembe günü saat 08:09’da Merkür’ün Oğlak burcuna geçecek olması da hedeflerinize daha konsantre olmanızı ve ayağı yere basan tutarlı düşüncelere odaklanmanızı sağlayacak.

11 Ocak Perşembe günü saat 17:53’den 12 Ocak Cuma günü sabah saat 10:04’e kadar Ay boşlukta olacağı için bu süreçte önemli kararlar vermemenizi ve olayları abartmamanızı tavsiye ediyorum.

Hafta sonu gökyüzündeki gezegensel etkileşimler iletişimsel konularda ve ilişkilerde biraz daha temkinli olmanız gerektiğine dikkat çekiyor. Bu yüzden hafta sonu sarfettiğiniz sözlere ve davranışlara mümkün mertebe dikkat etmeniz gerekiyor. Aşırı hassas ve alıngan davranışlar sergileyebilir, bazı konularda da yanlış kararlar verebilirsiniz. Bu yüzden hafta sonu kendinizle biraz başbaşa kalıp dinlenebilir, dua ya da meditasyonla kendinizi şifalandırabilirsiniz.

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

9 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!