Ana Sayfa Genel 27 Kasım Pazartesi… Haftanın İlk Gününe Hangi Enerjiler Hakim

27 Kasım Pazartesi… Haftanın İlk Gününe Hangi Enerjiler Hakim

27 Kasım Pazartesi… Haftanın İlk Gününe Hangi Enerjiler Hakim Olacak? Gökyüzünde Neler Oluyor?

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Bakalım haftanın ilk gününe hangi enerjilerle merhaba diyeceğiz…

Ay Balık burcunda seyahatine devam ediyor. Kendinizi biraz hassas hissetmeniz gayet normal. Venüs/Şiron üçgeni belki de en derin yaralarınızı, kırgınlıklarınızı ara sıra aklınıza getirecek. Hafif bir tebessümle işinize gücünüze devam edecek, belki de böyle olması gerekiyordu diyeceksiniz.
Sabah saatlerinde etkisini hissettirecek olan Ay/Neptün etkileşimi etrafınızdaki insanların biraz garip davranışlar sergilemesine neden olabilir üzerinde fazla durmayın. Belki de bu garip davranışları sergileyen siz olacaksınız ? Netleşmeyen ve ön göremediğiniz bazı durumlarla karşılaşsanız da keyfinizi bozmayın. Çünkü öğleden sonraki saatlerde netleşmeyen konuları daha rahat ele alabileceksiniz.

Gökyüzündeki enerjiler şu aşamada yeni bir karar alma ya da yeni bir yapılanma için pek de olumlu enerjiler vermiyor. Bu yüzden şimdilik varolan durumunuzu değerlendirmeli ve tamamlamanız gereken işleri tamamlamalısınız.

Akşam saatlerinde etkisini gösterecek olan Ay/Pluto etkileşimi ise bazı konularda almanız gereken kararların daha net bir şekilde farkında olmanızı sağlayacak ve kararsız kaldığınız durumları daha net değerlendirmenize yardımcı olacak.

Gökyüzünden haberlerim tüm hızıyla devam edecek. Beni izlemeye devam edin ?

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!