Ana Sayfa Genel 4 Kasım Boğa Burcu’ndaki Dolunay’ın Enerjisi Nasıl Etki Edec

4 Kasım Boğa Burcu’ndaki Dolunay’ın Enerjisi Nasıl Etki Edec

4 Kasım Boğa Burcu’ndaki Dolunay’ın Enerjisi Nasıl Etki Edecek? Gökyüzünde Neler Oluyor?

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

4 Kasım Cumartesi günü sabah saat 08:22’de Boğa Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek. Peki bu Dolunay’ın bize olan yansıması nasıl olacak bakalım…

Genel anlamıyla Dolunay zamanları, olumlu ve zorunlu bitişlerin, tamamlanmaların ve arınmaların zamanıdır. Dolunay aksının sabit burçlar olan Boğa ve Akrep düzleminde olması sahip olma, değişim, dönüşüm, arınma ve ilişkisel temaların ön planda olacağını gösteriyor. Bu süreçte inatlaşmamanız ve esnek olmanız gerekiyor. Bu ara yalnız kalma ve terkedilme korkunuz artabilir. İlişkilerin de test edileceği bir süreç olacak aklınızda olsun.

Dolunay’ın gerçekleşeceği günün anlık haritasına baktığımda bu Dolunay’ın biraz sert geçeceğini ve ilişkisel konularda temkinli olunması gerektiğini görüyorum.

Ay ve Neptün arasındaki etkileşim etrafınızdaki insanların garip davranışlar sergileyebileceğini, şaşkınlık yaratan ya da hayal kırıklığı yaşayabileceğiniz bazı durumların yaşanabileceğini gösteriyor. Aşırı hassas olmamaya ve ani kararlar vermemeye özen gösterin.

Bunun yanı sıra Venüs ve Uranüs arasındaki sert etkileşim hayatınızda ani ve öngörülemeyen değişikliklerin ve olayların yaşanabileceğini, beklenmedik sözlerin, itirafların ve ilişkisel gerginliklerin gerçekleşebileceğine dikkat çekiyor. Sakin davranmaya ve öfkenizi kontrol altına almaya özen gösterin. Unutmayın öfkeyle kalkan zararla oturur.

Akşam saatlerinde gerçekleşecek olan Ay’ın Kuzey ve Güney Ay Düğümü ile olan etkileşimi ise geçmiş ve gelecek arasında bocalamanıza ve ilişkisel konularda kaygılı bir ruh hali içerisinde olmanıza neden olabilir. Netleşmeyen olayları ve kontrolünüz dışında gelişen durumları problem haline getirmemeye çalışın. Olayları biraz akışına bırakmanız ve aceleci olmamanız gerekiyor. Geçmişin gölgesinde ve geleceğin korkusunda yaşamayı artık bırakın. Yaşamınızda size engel olan her ne varsa bir an önce arkanızda bırakın ve yüzleşmeniz gereken her ne varsa bir an önce yüzleşin. Gerçeklerden asla kaçmayın…

Bu Dolunay sizin hayatınızla ilgili önemli konularda farkındalıklar yaşamanızı ve içinizdeki gücü keşfetmenizi sağlayacak. Bu Dolunay’da ruhunuzu arındırın ve yaşamın size getirdiği iyi veya kötü her ne varsa sevgiyle kabul edin. Yaşadığınız her şeyin, ruhsal benliğinizi aydınlatmaya hizmet ettiğini asla unutmayın.

Karanlık diye bir şey yoktur. Söz konusu olan şey ışığın yokluğudur… Ruhunuzun ve kalbinizin ışığı hiç bir zaman sönmesin…

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!