Ana Sayfa Genel Kasım Ayı Size Hangi Enerjilerle Gelecek? Kasım Ayının Burcu

Kasım Ayı Size Hangi Enerjilerle Gelecek? Kasım Ayının Burcu

Kasım Ayı Size Hangi Enerjilerle Gelecek? Kasım Ayının Burcunuz Üzerindeki Etkisi Neler Olacak?

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler 🙂

Madem hepiniz Kasım ayının burcunuz üzerindeki etkisini merak ediyorsunuz o halde neler olacak şöyle bir bakalım. Burcunuzla birlikte Yükselen Burcunuzu da okumayı unutmayın…

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere 🙂

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

KOÇ ve Yükseleni KOÇ olanlar :

Bu ay finansal konular gündeminizde olacak. Borç alacak ilişkilerinde temkinli olmanız gereken bir zamandan geçiyorsunuz. Parasal kaynaklarınızı iyi değerlendirmeniz gerekiyor.Duygusal olarak biraz tedirginlik hissedebilirsiniz. Geçmiş konuları ve üstü kapanmış mevzuları tekrar gündeme getirmemeniz gerekiyor.İşle ilgili konularda istikrarlı bir şekilde harekete geçmeniz gerekiyor. Bu sayede güzel gelişmeleri hayatınıza katabilirsiniz. Sizden konum olarak yüksek kişilerden destekler alabilirsiniz.

BOĞA ve Yükseleni BOĞA olanlar :

Bu ay eşinizle ya da yakın birliktelikte bulunduğunuz kişiler ile ilgili konular gündeminizde olacak. Ortaklaşa konular, anlaşmalar, imzalar bu ayın diğer önemli olayları arasında yerini alacak. Duygusal olarak birlikte olduğunuz kişinin ruh halindeki dengesizlik sizi biraz yorabilir. Daha anlayışlı tavırlar içerisinde olmalısınız. Olaylar karşısında fazla ısrarcı olmayıp akışına bırakırsanız istediklerinizi daha rahat elde edebilirsiniz. Yurt dışı ile ilgili bazı konular gündeminizde olabilir. Sürüncemede kalan bazı olayların netleşmesi içinizin rahatlamasını sağlayacak.

İKİZLER ve Yükseleni İKİZLER olanlar :

Bu ay iş ve bulunduğunuz çevre ile ilgili konular gündeminizde olacak. Biraz daha düzenli ve programlı olmanızın vakti geldi. Detaylarda boğulmaktan vazgeçmeli ve olaylara bütünsel yaklaşmalısınız. Kendinizi ispatlayabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Duygusal konularda sürekli kararsız kalmanız size içsel sıkıntılar yaratıyor. Beklentilerinizi fazla yüksek tutmamanız sizin için daha mantıklı gibi gözüküyor. Elinize geçecek olan bazı fırsatlar olabilir. Bu fırsatları olumlu bir şekilde değerlendirmelisiniz. Sağlığınızı bu aralar ihmal ediyor gibisiniz. Bu yüzden biraz da kendinize zaman ayırmalı ve dinlenmeyi ihmal etmemelisiniz.

YENGEÇ ve Yükseleni YENGEÇ olanlar :

Bu ay kendinizi gösterebileceğiniz ve keyif alacağınız konular ön planda olacak. Parasal olarak harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü keyfinize fazla düşkün olmanız size parasal olarak biraz sorun çıkarabilir. Duygusal olarak kendinizi yanlız hissedebilir ve ilişkinizde biraz tatminsizlikler yaşayabilirsiniz. Olayları çok fazla abartmamalı ve sahip olduklarınızın değerini bilmelisiniz. İşle ilgili konularda yoğun bir ay geçirebilirsiniz. İlişkilerle ilgili konularda sorunların üzerine gitmememeniz ve akışına bırakmanız gerekiyor. Çünkü hiç beklemediğiniz tepkiler alabilirsiniz. Geçmiş bazı konular gündemde olabilir ve eski bir arkadaşınızla bir araya gelebilirsiniz.

ASLAN ve Yükseleni ASLAN olanlar :

Bu ay evi ve aileyi ilgilendiren bazı konular gündeminizde olacak. Yerleşim yeri ve taşınma ile ilgili konularda da bazı kararlar alma ihtiyacı içerisinde olacaksınız. Duygusal konularda biraz inişli çıkışlı bir ruh hali içerisinde olsanız da bunun geçici olduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu aralar önemli kararlar vermeden önce olayları iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Birlikte çalıştığınız insanlarla ilgili duygularınızla değil, mantığınızla karar vermeniz çok önemli.Duygusal konularda bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz haberler ayın ortaları itibari ile netleşecek bu yüzden biraz daha sabırlı olmalısınız. Sosyal çevrenizdeki insanların desteğini alabilir ve hayatınızla ilgili yeni kararlar verebilirsiniz.

BAŞAK ve Yükseleni BAŞAK olanlar :

Bu ay iletişimsel konular ve yakın çevrenizle olan ilişkileriniz gündeminizde olacak. Fikirsel olarak etrafınızdaki insanlarla bazı konuşmalar yapacak ve onlara destek olacaksınız. Fazla duygusal tavırlar içerisinde olamamalı ve mantığınızla hareket etmelisiniz. Sürekli etrafınızdaki insanların sorunlarıyla uğraşmak sizi yıpratabilir. Sevmek ve sevilmek arzusu içerisinde gibi gözüküyorsunuz. Bu tutkulu davranışlar, sizin hayata karşı daha çok motive olmanıza neden oluyor. Fakat aşırılıklardan uzak durmanız ve olayları abartmamanız gerekiyor. Kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz bu ay, etrafınızdaki insanların da dikkatini istediğiniz şekilde çekebilmenizi sağlayacak.

TERAZİ ve Yükseleni TERAZİ olanlar :

Bu ay parasal konular ve sahip olduğunuz değerler gündeminizde olacak. Maddi yönden hayatınıza ek kazançlar katabilecek bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra beklenmedik harcamalarla da karşılaşabileceğiniz için bütçenize de dikkat etmeniz gerekiyor. Sahip olmayı arzuladığınız bir mal veya eşya var ise bu süreçte acele davranmamanız daha mantıklı gibi gözüküyor. Sonradan pişmanlık yaşamamanız için kararlarınızı verirken başkalarının etkisinde kalmamalısınız. Birlikte olduğunuz insanlarla ilgili fikir birliği yapmanız gerekiyor. Duyarlı ve anlayışlı tavırlarınızla olayların üstesinden gelebileceksiniz. Bir yer değişikliği gündeme gelebilir. Ailenizle ilgili bir konuda da sorumluluk üstlenebilirsiniz.

AKREP ve Yükseleni AKREP olanlar :

Bu ay aşırı hassas, alıngan ve değişken bir ruh hali içerisinde olabilirsiniz. Kendinizle ilgili bazı kararlar alma ihtiyacı içerisindesiniz. Olaylara bütünsel yaklaşarak sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Bazı beklentilerinizi mantıklı bir şekilde değerlendirmeli ve geçmiş konuları artık bir kenara bırakmalısınız. Duygusal tepkilerinizi etrafınızdaki insanlara yansıtmamalı ve biraz daha politik tavırlar içerisinde olmalısınız. Zihinsel olarak yoğun bir ay geçirebilirsiniz. Buna rağmen isteklerinizi elde etme açısından verimli zamanlardasınız.

YAY ve Yükseleni YAY olanlar :

Bu ay olayları akışına bırakmanız gereken bir süreçten geçeceksiniz. Şartları ve olayların gidişatını kontrol altında tutmaya çalışmamalısınız. Bazı konularda fedakarlık yapmanız gerekiyor. Bu sayede hayatınızdaki dengeyi kurabilirsiniz. İçsel korkularınızın sizi kontrol etmesine izin vermeyin. Çünkü bu yaşadıklarınızın geçici duygular olduğunu bilmeniz gerekiyor. İçsel sesinizi dinlemeniz doğru kararlar almanızı sağlayacak. Bir süredir sürüncemede kalmış olan bir olay bu ay netleşebilir. Elinizde yarım bırakmış olduğunuz işleri tamamlayabileceğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. Tartışma ortamlarından uzak durun ve olayları bir süre akışına bırakın.

OĞLAK ve Yükseleni OĞLAK olanlar :

Bu ay sosyal çevre ve ileriye yönelik projelerle ilgili konular gündeminizde olacak. Kafanızda gerçekleştirmek istediğiniz bazı fikirler için çevrenizden gerekli destekler alabileceksiniz. İşle ilgili bazı konular can sıkıcı bir hale gelebilir. Netleşmeyen olaylar size keyifsizlik verebilir. Bu yüzden hiçbirşeyin motivasyonunuzu bozmasına izin vermemeniz gerekiyor. Önemli bir konuyu fikirlerine değer verdiğiniz bir insanla paylaşabilirsiniz. Duygusal konularda biraz soğuk tavırlar içerisinde olabilirsiniz. Gücünüzü ve hedeflerinizi etrafınızdaki insanlara daha rahat gösterebileceğiniz ve ilgi uyandırabileceğiniz bir süreçten geçeceksiniz.

KOVA ve Yükseleni KOVA olanlar :

Bu ay kariyer ve sosyal statünüz ile ilgili konular gündeminizde olacak. Bir süredir kendinizi ispat etmeye çalıştığınız bazı konular kafanızı meşgul etmiş gibi gözüküyor. Bu ay bu konularla ilgili bazı olayların netleşecek olması size moral verecek. Bu süreçte otomatik pilota bağlamış gibi sürekli hedeflerinize odaklanabilirsiniz. Bu durum ilişki içerisinde olduğunuz insanlara biraz keyifsizlik verebilir. İş hayatınızdaki dengeyi ve istikrarı ilişkilerinizde de göstermeniz gerekiyor. Üst mevkiden bazı kişilerle görüşmeler yapabilir ve bazı konularda destek isteyebilirsiniz. Beklentilerinizi fazla yüksek tutmamalı ve sabırlı davranmalısınız. Gerçekleştirmek istediğiniz konuların biraz yavaş ilerliyor olması asla moralinizi bozmamalı.

BALIK ve Yükseleni BALIK olanlar :

Bu ay hayata bakışınız ve inançlarınız ile ilgili konular gündeminizde olacak. Bu süreçte hayatınızla ilgili yeni kararlar alma ihtiyacı içerisinde gibi gözüküyorsunuz. Duygusal olarak kendinizi daha rahat ve iyimser hissedebileceğiniz bir süreçten geçeceksiniz. Hukuksal ve evraksal bazı konularla ilgilenmeniz gerekebilir. İnançlarınızın sınanacağı bu süreçte kendinize olan güveninizi kaybetmemeniz gerekiyor. Geçmişte yaşamış olduğunuz bazı olaylar alacağınız kararlarda etkili olacak. Arkadaş çevrenizdeki insanlara dikkat etmeniz gerekiyor. Fazla duygusal davranışlar içerisinde olmamalı ve yeni bir çevreye adım atmalısınız.

Facebook Uzman Astrolog

12 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!