Ana Sayfa Genel Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler :)

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler :)

Haftanın ilk günü olan 30 Ekim Pazartesi günü kendinizi biraz hassas hissedebilirsiniz. Etrafınızdaki insanlara karşı aşırı fedakarlıklarda ve özveride bulunmamaya gayret edin. İş ve çalışma hayatı ile ilgili konular, kazançlar, kazanımlar ve önemli kişilerle olan bağlantılarda etkili enerjiler hakim olacak.

Sabah saat 10:54 itibari ile etkili olacak olan Ay ve Jüpiter arasındaki etkileşim kendinizi daha huzurlu ve insanlara karşı daha yakın hissetmenize neden olacak. İçsel sesiniz daha farklı konulara odaklanmanızı ve huzur için yeni arayışlar içerisine girmeniz gerektiğini fısıldayacak.

Öğleden sonra gerçekleşecek olan Güneş ve Ay arasındaki etkileşim sizin daha pozitif ve daha yaratıcı olmanızı sağlarken bilinçli olarak bir çok konunun farkına varabilmenizi sağlayacak.

Yalnız gün içerisinde etkisi hissedilecek olan Merkür ve Ay Düğümleri arasındaki sert etkileşim fesatlık, şeytanlık ve kurnazlık gibi konularda etrafınızdaki insanlara karşı temkinli olmanız gerektiğine dikkat çekiyor. Her duyduğunuza hemen inanmayın, şatafatlı sözlere kanmayın ve sırlarınızı fazla paylaşmayın.

Bu arada 4 Kasım Cumartesi günü saat 08:23’de Boğa burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Bu yüzden bu hafta yani Dolunay sürecine kadar yeni bir projeye başlama ya da yeni bir karar alma gibi konularda acele etmemenizi tavsiye ediyorum.

Dolunay ve diğer gökyüzündeki gelişmelerle ilgili beni izlemeye devam edin 🙂

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere…

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

7 YORUMLAR

  1. İş ve çalışma hayatı ile ilgili önemli başlangıçlar için hangi günleri önerirsiniz ayın 13 ve 18 hangisi uygunmudur.Tşk ederim Elinize Emeğinize sağlık.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!