Ana Sayfa Genel Terazi Burcundaki Yeni Ay Enerjisi Sizi Nasıl Etkileyecek? G

Terazi Burcundaki Yeni Ay Enerjisi Sizi Nasıl Etkileyecek? G

Terazi Burcundaki Yeni Ay Enerjisi Sizi Nasıl Etkileyecek? Gökyüzü Neler Fısıldıyor?

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

19 Ekim Perşembe günü saat 22:12’de Terazi burcunda bir Yeni Ay gerçekleşecek.

Terazi Burcundaki Yeni Ay’ın enerjisi ile kendinizi daha fazla ön planda hissedecek ve bazı konularda bir takım kararlar almak isteyeceksiniz. İlişkisel temaların daha çok önem kazanacağı bu süreçte ilişkilerinizde yaşadığınız pürüzleri düzeltmek için elinizden gelen çabayı sarfedebilir, tepkilerinizde daha politik tavırlar sergileyebilirsiniz. Yalnız etrafınızdaki insanlara karşı uyumlu ve ılımlı davranmaya çalışırken kantarın topuzunu kaçırmayın, insanların sizi kullanmasına ve değersizleştirmesine de izin vermeyin. Her şeye “evet” derseniz sonra neye “hayır” diyeceğinizi şaşırırsınız benden söylemesi…

Bununla birlikte Terazi’deki Yeni Ay enerjisi finansal konuların da ön planda olacağını ifade ediyor. Bu süreçte riskli ticari işlemler yapmamaya, alım/satım gibi konularda ve yatırımlarda acele kararlar vermemeye özen gösterin. Borç, kredi, alacak, verecek, borsa gibi konularda pek olumlu enerjiler görünmüyor.
Ayrıca seyahatler, yolculuklar, taşınma, iş değiştirme gibi konularda da aceleci olmayın. Kısacası hem ilişkilerde hem de parasal konularda gereksiz riskler almamanızı ve acele kararlar vermemenizi şiddetle öneriyorum.

Bu aralar kendinizi hem fiziksel hem de ruhsal olarak biraz yorgun hissedebilirsiniz. Kendinizi fazla zorlamayın ve gerçekleştiremeyeceğiniz sözler vermeyin. Taşıyamayacağınız sorumluluklar altına girip de kendinizi gereksiz yıpratmayın.

Yeni Ay sürecinde etkili olacak olan Güneş/Uranüs etkileşimi, hayatınızda ani gelişmelerin gerçekleşeceğini ifade ediyor. Yalnız olayları biraz akışına bırakmalı ve şartları fazla zorlamamalısınız. Geçen yazmış olduğum Merkür’ün Akrep burcundaki enerjisi sarfettiğiniz sözlere dikkat etmeniz gerektiğine dikkat çekiyor. İnsanlarla güç mücadelelerine girmeyin ve gereksiz tartışmalardan uzak durun.

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

11 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!