Ana Sayfa Genel Gökyüzünde Neler Oluyor? 9 – 15 Ekim Haftası Neler Yaşayacak

Gökyüzünde Neler Oluyor? 9 – 15 Ekim Haftası Neler Yaşayacak

Gökyüzünde Neler Oluyor? 9 – 15 Ekim Haftası Neler Yaşayacaksınız? Gökyüzü Neler Fısıldıyor… Salı Gününe Dikkat!

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler 🙂

Haftanın gökyüzü enerjileri bakalım ne durumda…

9 Ekim Pazartesi:

Haftanın ilk gününe zihinsel olarak daha aktif ve enerjik başlayacaksınız. İletişimsel konular ve işle ilgili bağlantılar daha önem kazanacak. Yoğun konuşmaların olacağı bir gün. Saat 15:26’dan itibaren Merkür-Pluto etkileşimi olacağı için aklınıza her geleni söylememenizde ve şartları fazla zorlamamanızda yarar var. Gerginlik ortamı yaratmamaya özen gösterin.

10 Ekim Salı:

Sabah saatlerinden itibaren daha azimli, istekli ve kararlı olacaksınız. Önemli konuların farkına varabileceğiniz dikkat çekici bir gün. Bugün gününüzü mümkün olduğunca iyi planlamalı ve verimli kullanmalısınız. Toplantılarınızı ve görüşmelerinizi iyi ayarlayın. Çünkü akşam üstünden itibaren zorlayıcı ve yorucu enerjiler devrede olacak!

Saat 17:46 itibari ile Ay-Mars Karesi, saat 18:40 itibari ile Ay-Satürn karşıtlığı ve saat 23:12 itibari ile de Ay-Venüs karesi iletişimle ilgili durumlarda ve ilişkisel konularda gergin enerjilerin yaşanabileceğine dikkat çekiyor. Zaten Jüpiter’in de Akrep burcuna girmesi ile birlikte gizli bazı olaylar açığa çıkabilir ve olaylar büyütülebilir. Mümkün olduğunca sakin, sabırlı ve sağ duyulu davranmanızda yarar var. Öfkeyle kalkan zararla oturur.

11 Ekim Çarşamba:

Bugün duygularınızın ve hislerinizin daha ön planda olduğu bir gün olacak. Amaçlarınıza ulaşmak için daha sabırlı ve iradeli olacaksınız. Aşırı hassas ve duygusal davranışlardan uzak durun. Evi ve aileyi ilgilendiren bazı konular yaşanabilir. İşle ilgili konularda aşırı hassas ve alıngan olmayın. Saat 16:37 itibari ile Mars-Satürn karesi gerçekleşecek. Daha kontrollü olmalı ve aşırı tepkilerden uzak durmalısınız. Şartları fazla zorlamamaya ve olayları akışına bırakmaya gayret edin.

12 Ekim Perşembe:

Bugün daha yaratıcı, düşünceli ve idealist yaklaşımlarda bulunacaksınız. Mümkün olduğunca enerjinizi yüksek tutmaya gayret edin. Etrafınızdaki insanlara sürekli laf anlatmaya çalışmak canınızı sıkabilir. Çünkü saat 11:12 itibari ile Ay-Pluto karşıtlığı, saat 15:25 itibari ile Güneş-Ay karesi ve saat 20:33 itibari ile Ay-Merkür karesi bazı konularda hayal kırıklıkları ve anlaşmazlıklar yaşayabileceğinize dikkat çekiyor.
Sabırlı ve mantıklı olmaya gayret gösterin. Akşam saat 22:52 itibari ile daha rahat ve huzurlu bir enerji akışı gerçekleşecek.

13 Ekim Cuma:

Kendinizi daha huzurlu ve rahat hissedebileceğiniz bir gün olacak. Haftanın geneline baktığımızda gergin enerjilerden uzak rahat bir gün gerçekleşecek. Kendinizi daha güçlü hissedeceğiniz bu süreçte ön planda olma arzunuz artabilir. Aşırılıklardan ve abartılı davranışlardan mümkün olduğunca uzak durun. Günün size getirdiklerini sevgiyle kabul edin.

14 Ekim Cumartesi:

İlişkisel konuların, iletişimin, kazançların ve kazanımların daha ön planda olduğu bir gün gerçekleşecek. Cesaret gerektiren ve karar vermeniz gereken konularla ilgilenebilirsiniz. Saat 13:11 itibari ile Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak. Bu süreçte ilişkisel konularda huzur arayışınız ve beklentileriniz artabilir. Bu zaman diliminde ilişkisel konularda daha net kararlar almaya özen gösterin. Alışkanlıklarınızın sizi yönlendirmesine izin vermeyin. Sadece duygularınızın değil, mantığınızın da sesine kulak verin.

15 Ekim Pazar:

Bugün kendinizi daha hassas ve düşünceli hissedeceğiniz bir gün olacak. Kendinizle baş başa kalmanızı ve biraz dinlenmenizi öneriyorum. Sabah saat 08:27 ile 14:18 arasında Ay boşlukta olacağı için netleşmeyen bazı durumlar ve yaptığınız planlarda bazı aksilikler gerçekleşebilir. Sabah saat 10:51 itibari ile gerçekleşecek olan Merkür-Uranüs karşıtlığı bazı konularda çatışmaların, anlaşmazlıkların ve yüzleşmelerin gerçekleşebileceğine dikkat çekiyor. Ayrıca Ay ve Jüpiter arasındaki etkileşim de olayların abartılabileceğini ifade ediyor. Bu yüzden bugün mümkün olduğunca önemli konuları konuşmamaya ve aklınıza her geleni söylememeye özen gösterin.

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere…

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!