Ana Sayfa Genel Gökyüzünde Neler Oluyor? 2-8 Ekim Haftası Neler Yaşayacaksın

Gökyüzünde Neler Oluyor? 2-8 Ekim Haftası Neler Yaşayacaksın

Gökyüzünde Neler Oluyor? 2-8 Ekim Haftası Neler Yaşayacaksınız? Gökyüzü Neler Fısıldıyor…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Haftanın gökyüzü enerjileri bakalım ne durumda…

2 Ekim Pazartesi günü hayatınızla ilgili bazı konularda bir farklılık yaratmak isteyeceksiniz. Mars ve Pluto arasındaki etkileşim sizin daha kararlı ve kendinizi daha net ifade etmenizi sağlayacak. Görüştüğünüz baz insanlardan olumlu destekler alabilirsiniz. Gününüzü sabah erken saatlerinde organize etmeye çalışın. Saat 14:13 ile 17:21 arasında Ay Boşlukta olacağı için bu süreçte önemli kararlar almamaya çalışın.

3 Ekim Salı günü kendinizi biraz hassas ve duygusal hissedebilirsiniz. Mantığınızın ve sezgilerinizin sesine kulak verin. İşle ilgili konular ve kazanımlar daha ön planda olacak. Yeni bir projeye başlamak ya da yeni kararlar almak için acele kararlar vermeyin. Venüs ve Pluto arasındaki etkileşim ilişkisel konularda daha net ve daha kararlı olmanızı sağlayacak. Olaylara duygularınızla değil mantığınızla yaklaşmanız gerekiyor.

4 Ekim Çarşamba günü biraz yorucu ve temkinli olmanız gereken bir gün gibi görünüyor. Mümkün olduğunca sabırlı ve anlayışlı olmanız gerekiyor. Aşırı hassas davranmayın ve ani tepkilerden uzak durun. Saat 10:19 ile 23:37 arasında Ay bütün gün boşlukta olacağından netleşmeyen konular canınızı biraz sıkabilir ve beklediğiniz bazı durumlar gerçekleşmeyebilir. İlişkisel anlamda gergin enerjiler yaşanacağı için sakinliğinizi korumanızda fayda var.

5 Ekim Perşembe günü hareketli ve motivasyonunuzun yüksek olacağı bir gün olacak. Yalnız sabırsız olmanız bazı yanlış kararlar almanıza neden olabilir. Bu yüzden daha sakin olmanız gerekiyor. Enerjinizi verimli bir şekilde kullanmaya çalışın. Saat 21:40’ta Koç burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Bu süreçte Venüs ve Mars arasındaki etkileşim de devreye gireceği için bir takım zorlayıcı etkiler gerçekleşebilir. İlişkisel konuların ön planda olacağı bu Dolunay, fikir ayrılıklarının, kararsızlıkların, egosal çatışmaların, güç mücadelelerinin, duygularınızın ve mantığınızın arasında kalabileceğiniz durumların yaşanabileceğine dikkat çekiyor. Yaşadığınız ilişkileri net bir şekilde değerlendireceğiniz ve önemli bir takım kararlar alacağınız bir süreç olacak. Gerçekleri net bir şekilde görmeli ve sonlandırmanız gereken bazı durumların farkına varmalısınız. Gerçeklerden kaçtığınız sürece aynı sıkıntıları sürekli yaşayacağınızı unutmayın. Yüzleşmeniz gereken ne varsa artık yüzleşin.

6 Ekim Cuma günü duygusal olarak huzursuz hissetseniz de enerjinizin daha yüksek olduğu bir gün olacak. İlişkisel konularda gerçekleşmiş olan Dolunay’ın enerjisi etkisini devam ettirecek. Fakat daha kararlı ve daha sabırlı olduğunuz sürece hayatınızla ilgili önemli kararlar verebileceksiniz. Saat 19:44 sonrasında kendinizi daha huzurlu hissedebilir, sevdiğiniz ve değer verdiğiniz insanlarla bir araya gelebilirsiniz.

7 Ekim Cumartesi günü haftanın yorgunluğunu üzerinizden atmak isteyeceksiniz. Kendinize biraz zaman ayırın ve sizi mutlu eden şeylere odaklanın. Huzurunuzu kaçıran insanlardan ve ortamlardan uzak durmaya gayret edin. Saat 17:14 sonrasında içsel olarak kendinizi biraz huzursuz hissedebilirsiniz. Netleşmeyen bazı konular aklınıza gelebilir ve zihninizi meşgul edebilir. Eğer bir ortamdaysanız ya da biriyle birlikteyseniz huzursuzluğunuzu yansıtmamaya çalışın. Gereksiz tartışmalardan ve inatlaşmalardan uzak durun.

8 Ekim Pazar gününü yine kendinize ayırmanızı ve şifalanma, arınma gibi ruhsal temalarla ilgilenmenizi öneriyorum. Kendinizle baş başa kalarak daha da huzur bulabileceğiniz bir gün olacak. Sosyal ortamlarda bulunmak ya da sevdiğiniz insanlarla bir araya gelmek için pek de uygun bir gün değil. Çünkü bu süreçte gerçekleşecek olan Venüs ve Satürn etkileşimi ilişkisel konularda bazı problemler ve yanlış anlaşılmalar yaşanabileceğine dikkat çekiyor. Bir de saat 16:45 sonrasında Ay Boşlukta olacağı için kendinizi biraz gergin ve huzursuz hissedebilir ve bu gerginlğinizi de etrafınızdaki insanlara yansıtabilirsiniz. Bu yüzden en mantıklısı biraz kendinizle baş başa kalmak ve içsel dünyanıza yönelmek gibi görünüyor.

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!