Ana Sayfa Genel Beklentiler Artıyor… Ama Fazla Aceleci Olmamanız Gerek

Beklentiler Artıyor… Ama Fazla Aceleci Olmamanız Gerek

Beklentiler Artıyor… Ama Fazla Aceleci Olmamanız Gereken Bir Gün…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Bugün gökyüzündeki enerjiler ortaklaşa kararlar ve ilişkisel konular üzerine etki edecek.

İşle ilgili konular, finansal ihtiyaçlar, kafanızı karıştıran bir takım meseleler, ilişkilerinizle ilgili almanız gereken kararlar ve kendinizi doğru bir şekilde ifade edebilme arzunuz ön planda olacak.

Tamamlamanız gereken işleri akşam üstü saat 16:04 olana kadar bitirmeye gayret gösterin. Çünkü bugün saat 16:04 ile 20:39 arasında netleşmeyen bazı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bazı olaylar kontrolünüz dışında gelişebilir. Bu sebeple sakinliğinizi korumalı ve acele kararlar vermemelisiniz.

Merkür ve Neptün arasındaki etkileşim aldanmalara, aldatmalara ve aldatılmalara dikkat çekiyor. Her söylenene inanmayın ve ilişkisel konularda mantığınızla hareket edin.

Bugün ilişkisel konularda, seyahatlerde ve önemli kararlarda risk almamanız gereken bir gün. Önemli görüşmeleriniz varsa başka bir zamana ertelemenizi öneririm.

Merkür ve Pluto arasındaki etkileşim aklınıza her geleni söylememeniz ve ağzınızdan çıkan sözlere dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor. Bu aralar dilin kemiği yok. Sözlerin nereye gideceği belli değil aklınızda bulunsun.

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!