Ana Sayfa Genel Başak Burcunda Yeni Ay…

Başak Burcunda Yeni Ay…

Başak Burcunda Yeni Ay… Daha Ne Kadar Gerçekleri Görmezden Geleceksin? Gerçeklerden Asla Kaçamazsın…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler 🙂

Bugün sabah 08:30 sularında Başak burcunda bir Yeni Ay gerçekleşti. Bu aralar gökyüzünde yoğun bir şekilde Başak burcu teması etkisini gösterecek. Peki bu durum ne anlama geliyor?

Öncelikle bu Yeni ay, 6 Eylül günü gerçekleşmiş olan Balık burcundaki Dolunay’ın tamamlayıcı enerjilerini içerisinde barındırıyor. Hepiniz bu süreçte hassas bir dönemden geçtiniz. İlişkilerinizde inançlarınızın ve değerlerinizin sınandığı, bazı durumlarda aşırı fedakarlıklar yaptığınız, yaşadıklarınızı görmezden gelmeye çaba sarfettiğiniz zamanlar geçirdiniz. Bu Yeni Ay görmezden geldiğiniz, kaçmaya çalıştığınız ya da farkına varmadığınız bir çok konuyla yüzleşmenizi sağlayacak.

Hatalarınızın ve eksikliklerinizin farkına varın. Artık alışkanlıkların değişme zamanı. Gökyüzü daha uyumlu ve daha anlayışlı olmanız ve gereken çabayı sarfetmeniz için sizleri uyarıyor.

Başak burcundaki gezegen birikimi yoğun ve detaylı çalışmaların sizlere fayda sağlayacağı, verimliliğin arttığı bir süreci ifade ediyor. Daha sabırlı olmalı ve aşırı davranışlardan kaçınmalısınız. Günlük koşuşturmacaların artacağı bu süreçte dengeli olmalı ve aşırı tavizler vermemelisiniz.

İlişkilere olan bakış açısı duygusallıktan ziyade fayda ve zarar çerçevesi içerisinde değerlendirilmeye başlanacak. Bu süreçte aşırı detaycı ve mükemmelliyetçi olmaya çalışmanız sizi gergin, huzursuz ve kararsız biri haline getirebilir. Detaylara fazla takılmanız hem kendinizi hem de karşınızdakini yorabilir. Bu aralar ilişkilerde huzursuzluklar, tutarsızlıklar ve güven problemleri yaşanabilir. Sağlam temellere oturmayan bir çok ilişki bu süreçte son bulabilir.

Yeni Ay’ın anlık haritasında Güneş ve Ay’ın konumu geçmiş bazı konuların tekrar gündeme gelebileceğine ve arkanızdan bir takım işlerin çevrilebileceğine dikkat çekiyor.

Başak burcunun 27. derecesinde gerçekleşen bu Yeni Ay değişimin, gelişimin ve dönüşümün zorunlu olduğunu gösteriyor. Artık gerçeklerden kaçmayın. Gerçeklerle yüzleşebilme cesaretini göstermezseniz mutlu olamazsınız bunu asla unutmayın…

İlişkisel konular, karasal yolculuklar, yurt dışı işler ve seyahatler, arazi, arsa ve ülkesel konular daha dikkat çekici bir hale gelecek. Bu konularda temkinli olmakta ve acele karar vermemekte yarar var. Sınır ülkelerle ilgili problemler, yeni bütçe tasarıları, ekonomik dalgalanma, beklenmedik yasa taslakları, hastaneler, sağlık politikaları ve sağlıkla ilgili konular da bir müddet gündemi meşgul edecek gibi görünüyor.

Yine Yeni Ay haritasındaki Merkür ve Mars gezegenlerinin Neptün ile olan etkileşimi aldanma, aldatma, aldatılma ve kandırılma gibi olayların gerçekleşebileceğine dikkat çekiyor. Bu yüzden mümkün olduğunca dikkatli olun ve her söylenene hemen inanmayın. Yeni bir işe başlama ya da yeni bir ilişki için pek de uygun zamanlarda değiliz benden söylemesi.

Gökyüzündeki bu enerjiler 5 Ekim günü saat 21:40 sularına kadar devam edecek. Yazdıklarım sizi korkutmasın. Tersine bu uyarıları yapmamın tek amacı sizde bir farkındalık yaratmak. Gökyüzüne ve bana kulak verdiğiniz sürece farkındalığınız artacak ve yaşadığınız durumlara hazırlıksız yakalanmayacaksınız.

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere…

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

10 YORUMLAR

  1. Size çok teşekkür ediyorum.. Neden derseniz. Çünkü ben yeni bir işe başlayacaktim. Bilmediğim bir iş olduğundan ötürü emin değildim.. Siz bu konuda bana cevap vermiş gibi oldunuz..☺ Teşekkür ediyorum tekrar tekrar size..????? Bu iş biraz beklesin..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!