Ana Sayfa Genel Gökyüzünde Neler Oluyor? Ağustos Ayı Sona Eriyorken Bu Hafta

Gökyüzünde Neler Oluyor? Ağustos Ayı Sona Eriyorken Bu Hafta

Gökyüzünde Neler Oluyor? Ağustos Ayı Sona Eriyorken Bu Hafta Sizi Neler Bekliyor?

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ☺️

Malum tutulmalarla ve bir çok gezegensel olayla artık bu ayı geride bırakırken, içinde bulunduğumuz bu hafta bakalım bize neler getirecek?

Daha önce de bahsettiğim gibi Ağustos ayının son haftası ve Eylül ayının ilk haftası biraz zorlayıcı enerjiler hakim. Daha sabırlı ve daha anlayışlı olmanız gerekiyor.

– Bugün yani Salı günü konsantrasyonunuzu biraz toparlamanız gerekiyor. Dünden kalma gergin enerjiler hala devam ediyorken enerjinizi biraz daha kontrollü kullanmanız gerekiyor. Yarım kalan işlerinizi tamamlamaya çalışın.

– Çarşamba günü gökyüzünde gergin enerjiler hakim olacak. Çatışma ve tartışma ortamlarından uzak durun. Olayların üzerine gitmemeye çalışın.

– Perşembe günü sabah saatlerinden itibaren kendinizi biraz yorgun ve huzursuz hissedebilirsiniz. Öğleden sonra biraz daha enerjiniz yükselecek. İlişkisel konularda uzaklaşmalar ve kaçışlar yaşanabilir. Ani kararlar vermemeye çalışın. Parasal konulara dikkat edin.

– Cuma ve Cumartesi günleri malum Kurban Bayramı. Bu iki günlük süreçte gökyüzüne yine gergin enerjiler hakim olacak. Çatışmalar, güç mücadeleleri ve inatlaşmalar yaşanabilir. Bazı konularda bir karar aşamasına gelebilirsiniz. Bu iki günlük süreçte kendinizi arındırmaya ve şifalandırmaya çalışın. Sabırlı olmanız gereken bir zaman dilimi. Yolculuklarda ve trafikte dikkatli olun.

– Pazar günü gökyüzüne daha ılımlı bir enerji hakim olacak. Bu süreçte kendinizi daha huzurlu hissedeceksiniz. Bir takım yeni kararlar alabilir, farklı oluşumlar içerisine girebilirsiniz. Tabi yine Merkür gerilemesi devam ettiği için aceleci olmamanızda yarar var.

Dediğim gibi bu son hafta gökyüzünde biraz gergin enerjiler var. Uyarılarımı dikkate alın ve biraz sabırlı olmaya çalışın. Az kaldı ha gayret ☺️

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!