Ana Sayfa Genel Sorumluluklarınız Artıyor… Artık Daha Gerçekçi Kararlar Verin

Sorumluluklarınız Artıyor… Artık Daha Gerçekçi Kararlar Verin

Sorumluluklarınız Artıyor… Artık Daha Gerçekçi Kararlar Vermeniz Gereken Bir Zaman…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Ağustos ayı artık yavaş yavaş sona eriyor. Tutulmalarla ve önemli gezegensel hareketlerle dolu bu güzel ayı geride bırakırken umarım hepiniz almanız gereken dersleri almış ve görmeniz gereken gerçekleri görmüşsünüzdür…

Bu ayın son gezegensel hareketlerine baktığımda sorumluluklarınızın arttığını ve bir çok konuda almanız gereken önemli kararlar olduğunu görüyorum. Bugün itibari ile kesinleşen Jüpiter ve Satürn arasındaki görünüm daha kararlı, daha istikrarlı ve daha net kararlar vermeniz gereken bir süreçte olduğunuzun altını çiziyor. Sizi zorlayan, kısıtlayan ve sınırlandıran konularda artık daha gerçekçi olmalı ve net kararlar almalısınız. Sabırlı davrandığınız ve sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz sürece hayatın size sunduğu fırsatları daha iyi bir şekilde kullanabileceksiniz.

Biliyorsunuz Merkür gerilemesi hala devam ediyor. İletişimsel konularda bir takım aksilikler yaşayabilirsiniz ama bu durumun geçici olduğunu aklınızdan çıkarmayın acele kararlar vermeyin. Bu arada geri giden Merkür gezegeni 31 Ağustos günü saat 18:29 itibari ile Aslan burcuna geçecek ve gerileme bitene kadar da burada hareketine devam edecek.

Bu süreçte agresiflikten ve aceleci davranışlardan uzak durmanız gerekiyor. Bu aralar insanlar tutamayacağı sözler verebilir ve sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bu yüzden her duyduğunuza inanmayın ve aşırı hassas olmayın. Ağustos ayının son haftası ve Eylül ayının ilk haftasında dikkat edilmesi gereken enerjiler hakim olacak. Huzurunuzu kaçıracak ortamlarda fazla bulunmamaya dikkat edin. Mümkün olduğunca olaylara mantığınızla yaklaşmaya çalışın.

Önümüzdeki günlerde Eylül Ayı Gökyüzü Takvimi’ni sizlerle paylaşıcam. O takvimde gün gün saat saat gökyüzü hareketlerini görebileceksiniz. Beni izlemeye devam edin…

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

8 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!