Ana Sayfa Genel Yılın Son Güneş Tutulması’nın Burcunuz Üzerindeki Enerjileri

Yılın Son Güneş Tutulması’nın Burcunuz Üzerindeki Enerjileri

Yılın Son Güneş Tutulması’nın Burcunuz Üzerindeki Enerjileri ve Burçlara Özel Olumlamalar…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

21 Ağustos akşamı gerçekleştirmiş olduğum canlı yayında anlattığım burçlara özel olumlamaları paylaşıyorum. Canlı yayını kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler sayfamda bulabilirler. Bu olumlamaları yükselen burcunuza göre de yapabilirsiniz.

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

KOÇ ve Yükselen KOÇ:

Aşk, çocuklar, keyifli konular, tatiller, hobiler, kendine zaman ayırma, evin bereketinin artması gibi konularla ilgili ilk adımlar ve dilekler sizin için uygun olacaktır.

Olumlama:

Seviyor ve seviliyorum. Hayatım sevginin kıymetini bilen insanlarla çevrili. Aşkın en güzel hallerini yaşamayı ve karşılıklı aşkı seçiyorum şimdi. (Çocuklarımla birlikte hayatın tüm güzelliklerini yaşıyor ve paylaşıyoruz. Hayırlı , başarılı evlatlarım var ve onlarla gurur duyuyorum.) Evimin bereketi ve bolluğu ihtiyacı olanlarla paylaşabilecek kadar çok. Soframız bolluk ve bereket içinde. Gezmenin, görmenin tatil yapmanın tadını çıkarıyorum bu yıl. Kendime zaman ayırmaktan zevk alıyor ve bunu sık sık tekrarlıyorum. Ben şanslıyım!

BOĞA ve Yükselen BOĞA:

Ev, aile, yuva, ev içinde huzur ve mutluluk, ev sahibi olma, ev değiştirme gibi konularla ilgili ilk adımlar ve dilekler sizin için uygun olacaktır.

Olumlama:

Mutlu ve huzurlu bir yuvam var. Şen ve neşeli bir aileyiz. Çok şükür ki, evimizin bereketi ve bolluğu yerinde. Ailemle birlikte istediğimiz her şeye kavuşuyoruz. Evim tam da benim istediğim gibi. Aydınlık, ferah, sıcak olan evimde mutluluğu buluyorum. Dostlarımla birlikte evimde ne güzel anlar paylaşıyoruz. Ailem ve ben uzun ömrümüzün sonuna kadar sağlık, huzur ve mutluluk içindeyiz.

İKİZLER ve Yükselen İKİZLER:

İletişim, yazma, sözel ifade, satış pazarlama, reklam, akraba, kardeş ve komşularla olan ilişkiler, ders çalışma sınavlarda başarılı olma, seyahat planları, taşınma, zihin açılması, okuduğunu anlama, zihinsel kıvraklık gibi konularla ilgili ilk adımlar ve dilekler sizin için uygun olacaktır.

Olumlama:

Anlıyor ve anlaşılıyorum. Yakınlarımla ve çevremde var olan insanlarla uyum içindeyim. İlişkilerimde sevgi doluyum. Seviyorum ve seviliyorum. Zihinsel kavrayışım ve ezberim kuvvetli. İhtiyacım olan bilgileri depolayıp, gerektiğinde kullanmayı biliyorum. Beden dilim herkes üzerinde olumlu bir etki bırakıyor. Kendimi sözlü, yazılı ve beden olarak doğru bir şekilde ifade ediyorum. Hayatın bana sunduğu tüm sınavlardan başarı ile çıkmayı seçiyorum.

YENGEÇ ve Yükselen YENGEÇ:

Ekonomik koşulların düzelmesi, yeni gelir fırsatlarının açılması, finansal konularda rahatlama, değer verdiği şeylere kavuşma, bolluk ve bereket, kendi kişisel değerlerini artırma gibi konularla ilgili ilk adımlar ve dilekler sizin için uygun olacaktır.

Olumlama:

Ben bolluk ve bereket içinde bir hayatı seçiyorum. İsteklerimi karşılayacak gelire sahibim. Hatta kazancımla sadece kendi isteklerimi değil, başkalarının da isteklerini yerine getirebiliyorum. Kendimi geliştirmek için her türlü girişime açığım. Ben kendi kıymetimi biliyorum. Hem ruhsal hem de bedensel açıdan seçtiğim gelişmeleri yaşıyorum. Ben kıymetliyim, her varlığın kıymetli olduğu gibi, ben de sevgiyi hak ediyorum.

ASLAN ve Yükselen ASLAN:

Kendini geliştirme, özgüvenin artması, başkalarının fark etmesini sağlayan bir ışığa sahip olma, sağlık, zindelik, ruhsal ve bedensel güzellik gibi konularla ilgili ilk adımlar ve dilekler sizin için uygun olacaktır.

Olumlama:

Ben değerliyim. İyiyi ve güzeli hak ediyorum. Hem ruhsal hem de bedensel sağlığım yerinde. Fit bir bedene sahibim ve enerji doluyum. Hangi işe başlarsam başlayayım, o işi tamamlama enerjisini içimde taşıyorum. Başkaları tarafından fark ediyorum. Ben övgüye değerim. Kıymetliyim. Ben değerimi nasıl anlıyorsam, başkaları da bunu anlıyor. Seviyor, seviliyorum. Sevdiğim insan benim tüm güzel yönlerimin farkında. Şükranla ve neşeyle doluyum.

BAŞAK ve Yükselen BAŞAK:

Bağımlılıklardan kurtulma, eskileri bırakma, bütünün hayrına iyi niyet dileklerinde buluma, ruhsal açılımlar için gerekli fırsatları yakalama, pozitif düşünebilme yetisi, sükunete kavuşma gibi konularla ilgili ilk adımlar ve dilekler sizin için uygun olacaktır.

Olumlama:

Ben bağımsız ve özgürüm. Hayatımda sadece kendi rızam ve bilincimle taşımak istediklerim var. Evrenle bir bütünüm ve uyum içerisindeyim. Kendimi akışa bırakmayı ve ihtiyaçlarımın doyumla karşılık bulduğu bir hayat yaşamayı seçiyorum.

TERAZİ ve Yükselen TERAZİ:

Yeni dostluklar ve arkadaşlıklar kurma, iş ve kariyer ile ilgili desteğe kavuşma, sosyal ortamlarda rahatlık, aşk ve dışadönük olma gibi konularla ilgili ilk adımlar ve dilekler sizin için uygun olacaktır.

Olumlama:

Ben seviyor ve seviliyorum. Etrafım sevgi dolu bir dost topluluğu ile çevrelenmiş durumda. Başarımı ve yükselişimi kutlayan bana destek veren arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Biliyorum; seviyor ve seviliyorum. Aklı ve beklentileri benimle bir olan beni mutlu eden bir aşkın içindeyim.

AKREP ve Yükselen AKREP:

Kariyer ve yükselmek, toplum arasında fark edilmek, yeni bir iş kurmak , saygınlık ve sevgi kazanmak, başarılı girişimlerde bulunmak gibi konularla ilgili ilk adımlar ve dilekler sizin için uygun olacaktır.

Olumlama:

Çok şükür ki, arzuladığım hedefler artık bir bir gerçekleşiyor. Hangi işe elimi atarsam atayım, karşılığını kat kat alıyorum. Ben ne istediğimi biliyorum ve bu isteklerimin gerçekleşmesini seçiyorum. Özgüvenim tam! Sevgi ve saygı ile anılıyorum.

YAY ve Yükselen YAY:

Yabancılarla olan ilişkiler, dış ticaret, deniz aşırı ve uzak yolculuklar, seyahatler, öğrenme, ilmi konularda ilerleme, hukuksal problemlerden kurtulma, yeni bir öğrenim dönemine başlamak için niyette bulunma, iyimser ve motivasyon dolu olma gibi konularla ilgili ilk adımlar ve dilekler sizin için uygun olacaktır.

Olumlama:

İhtiyacım olan bilgiye ve o bilgileri aldıktan sonra kullanmaya hazırım. Hayatın tüm güzellikleri bana eşlik ediyor. Zihnim açık anlıyor ve anlaşılıyorum. Her sabah güne gülümseyerek başlıyorum ve her sabah yaşadığım tüm deneyimlere şükrediyorum. Uzak diyarlar bana yakın artık. Biliyorum evrensel bilgi kendini bana sunmaya hazır, ben de onu şükranla kabul ediyorum.

OĞLAK ve Yükselen OĞLAK:

Krediler, borçlar, gizli ilimler, konsantrasyon gerektiren derin halleri açığa çıkarma, ölüm korkusu, tüm korkular ile baş etme, ortaklıklardan elde edilen gelirler gibi konularla ilgili ilk adımlar ve dilekler sizin için uygun olacaktır.

Olumlama:

Hayatın ve evrenin bilinen ve bilinmeyen her türlü bilgisini almaya hazırım. Ben hayatım boyunca cesaretli olmayı seçiyorum. Güçlü bir hafızam var ve elime aldığım iş ne olursa olsun, o işi bitirmeyi, tamamlamayı başarıyorum. Ben bütçemi organize etmeyi ve ihtiyaçlarımı karşılamayı seçiyorum. Hayatım bolluk ve bereket içinde.

KOVA ve Yükselen KOVA:

İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık, hukuksal konular, başkaları ile birlikte yürütülen ilişkiler ve işler, göz önünde olma, toplumda fark edilme, paylaşma gibi konularla ilgili ilk adımlar ve dilekler sizin için uygun olacaktır.

Olumlama:

Ben’im Sen, Sen’in de Ben olduğunu biliyorum. Sen’le birlikte biz demeyi seçiyorum. İlişkilerimde sevgi, mutluluk ve paylaşım ön planda. Sevgi dolu bir ilişkim var ve kendimi ilişkilerimde rahatça ifade ediyorum. Seviyor ve seviliyorum. Kendime olan sevgim günden güne artıyor ve arttıkça çevrem tarafından da fark ediliyor.

BALIK ve Yükselen BALIK:

Sağlık, günlük hayatın içindeki koşuşturmalar, hayvan sevgisi, iş ortamı, iş bulma gibi konularla ilgili ilk adımlar ve dilekler sizin için uygun olacaktır.

Olumlama:

Sevdiğim bir işte, sevgi dolu bir ortamda çalışmayı seçiyorum. Gündelik işlerim her zaman su gibi kolaylıkla akıyor ve halloluyor. Sükûnet içinde her işimi bitiriyorum. Her türlü canlıya karşı sevgi ve merhamet doluyum. Bu dünya hepimizin ve ben paylaşmayı biliyorum. Sağlıklı ve huzurluyum. İşlerimi yoluna koymuş olmanın dinginliği içindeyim.

Facebook Uzman Astrolog

14 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!