Ana Sayfa Genel Merkür Gerilemesi Başladı… Aman Dikkat! Öfkeyle Kalkan Zar

Merkür Gerilemesi Başladı… Aman Dikkat! Öfkeyle Kalkan Zar

Merkür Gerilemesi Başladı… Aman Dikkat! Öfkeyle Kalkan Zararla Oturur…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Ağustos ayındaki Tutulmalar kadar etkili olan bir başka gökyüzü hareketi de Merkür Gerilemesi olarak karşımıza çıkıyor.

Merkür gerilemesi 13 Ağustos günü saat 04:02’de başladı ve bu gerileme 5 Eylül günü saat 14:31’e kadar da devam edecek.

Merkür gezegeni Astrolojik anlamda konuşma, yazma, dinleme, öğrenme, karar verme, okuma, araştırma, pazarlık ve görüşme, satma ve satın alma dahil iletişimle ilgili her türlü konuyu yönetir. Merkür ayrıca resmi kontrat ve anlaşmaları, aynı zamanda kitap, senaryo ve tez gibi tüm önemli yazılı dökümanları da yönetir. Kısacası iletişimle ilgili bütün faaliyetler bir şekilde Merkür’ün ilgi alanına girer. Bu yüzden gerileme zamanlarında yaşam alanınızdaki bu tarz aktivitelerde bazı aksaklıklar gerçekleşebilir ve sabrınız test edilebilir.

Gerçekleşecek olan bu gerileme iletişim ve yakın çevrenizle ilgili olan konularda etkili olacak. Ayrıca evi ve aileyi ilgilendiren bazı konular da gündeme gelebilir. Gizli şeylere olan merakınız biraz daha fazla artacak. Geçmiş hesaplaşmaların ve intikam duygunuzun da körüklenebileceğini söylemeden geçmeyeyim bari ☺️

Kararlarınızı ve fikirlerinizi diretmemeniz ve aynı zamanda egolarınızı da kontrol altına almanız gerekiyor.

Unutmayın… Öfke ile kalkan zararla oturur…

Biraz daha sakin olmanızda yarar var. Bunun yanı sıra Merkür gerilemesi esnasında, geçmiş bazı konular tekrar gündeme gelebilir, eski sevgiliniz veya arkadaşlarınız sizinle yeniden irtibata geçmek isteyebilir ya da şu an hali hazırda beklediğiniz bazı haberlerde gecikmeler yaşanabilir bunları da aklınızdan çıkarmayın. İntikam duygunuzun sizi yönlendirmesine de asla izin vermeyin.

Teknolojik araçlar da bu gerilemeden nasibini alacağı için bilgisayarınızdaki bilgileri yedeklemeniz ve telefon rehberinizdeki kayıtları güvence altına almanızı şiddetle tavsiye ediyorum!

Kısaca Merkür gerilemesi süresince hayatınızda yenilik ve hayati anlam taşıyan bir karar vermeden önce iyice düşünmeniz ve acele kararlar vermemeniz gerekiyor.

Geri hareket sona erdiğinde bu kararları mantıklı bir şekilde yeniden sakin kafa ile değerlendirmeniz size daha çok avantaj sağlayacak.

“Her karanlık gecenin ardında, mutlu ve aydınlık bir sabah vardır…” Yeter ki sabırlı olmasını bilin ve inancınızı asla kaybetmeyin…

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

14 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!