Ana Sayfa Genel Gökyüzünde Bu Hafta Mars Aslan, Güneş Aslan ve Aslan Burcu’n

Gökyüzünde Bu Hafta Mars Aslan, Güneş Aslan ve Aslan Burcu’n

Gökyüzünde Bu Hafta Mars Aslan, Güneş Aslan ve Aslan Burcu’nda Yeni Ay…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

20 Temmuz gününden itibaren Pazar gününe kadar olan gökyüzündeki hareketlilik bakalım bizlere neler getirecek…

20 Temmuz günü saat 15:21’de Mars Yengeç burcundan çıkacak ve hareketini Aslan burcunda devam ettirecek.

Mars’ın Aslan burcundaki bu hareketi, kendinizi her durumda gösterebilmek için elinizden gelen çabayı sarf edebileceğinizi gösteriyor. Bu süreçte beğenilme arzunuz ve tutkunuz oldukça yüksek olacak. Bu yüzden aşırı tepkilerden ve davranışlardan uzak durmanız gerekiyor. Egosal davranışlar ve bencillikler daha fazla görülebilir. Dengede kalmaya özen gösterin. Ayrıca ilişkilerle ve işle ilgili konularda da atmanız gereken adımları daha cesur atabilecek fırsatlarınız olacak.

22 Temmuz günü saat 18:16’da Güneş Aslan burcuna geçiş yapacak. Bu süreçte kendinizi daha rahat ifade edebilecek ve gücünüzün farkına varabileceksiniz. Keyfinize düşkün olabilir, aşırı rahat davranışlar sergileyebilirsiniz. Bu yüzden aşırılıktan ve abartılı davranışlardan uzak durmalısınız. Aynı zamanda egonuzu törpülemeli ve hayatınızda fazla riskler almamalısınız.

23 Temmuz günü saat 12:46’da Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek.

Aslan burcundaki Yeni Ay kendinizi insanlara karşı daha rahat ifade edebileceğiniz ve korkusuzca cesur adımlar atabileceğiniz bir fırsat sunacak sizlere.

Bu arada unutmayın!

Gökyüzünde bu kadar Ateş elementi olması beraberinde egoların, aceleci davranışların, bencilliklerin, güç mücadelelerinin, huzursuzluğun, ani kararların, düşüncesizliğin ve ben merkezli davranışların artmasına da neden olacak haberiniz olsun.

Toplumsal kargaşalar, acele verilmiş hükümetsel kararlar, orman yangınları, kazalar, sınır ötesi operasyonlar ve finansal dengesizlikler de Ağustos ayının son günlerine kadar devam edecek. Bu konularda da temkinli olunması gereken durumlar var.

Ne olursa olsun değişimin ve dönüşümün yaşanılacağı bir süreçteyiz. Yaşanılan her durumun sizin olgunlaşmanız ve gerçeği görebilmeniz için olduğunu asla unutmayın.

Değişime asla direnmeyin. Yaşadıklarınızdan almanız gereken ne ders varsa bunu görmeye çalışın… Siz değişirseniz, herkes değişir… Siz değişirseniz bütün dünya değişir…

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!