Ana Sayfa Genel Yeni Kararlar Almak için Pek de Uygun Zamanlar Değil…

Yeni Kararlar Almak için Pek de Uygun Zamanlar Değil…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Bu bir kaç günlük süreçte gökyüzündeki enerjilere baktığımda biraz hassas ve alıngan davranışlar içerisinde olduğunuzu görüyorum. Sanki size söylenilen her lafın altında bir anlam arıyor gibisiniz. Bu da ilişkilerinizi bazı durumlarda çıkmaza sokuyor.

Gerçi etrafınızdaki insanların saçma hareketleri, anlayışsızlıkları, bencilce davranışları ve tavırları sizi bu hale getirmiş ya hadi neyse ☺️

Bu aralar duygusal olarak ikilemlerde kalabilir, bir çok konuda karar vermekte zorlanabilirsiniz. Birlikte olduğunuz insanlara karşı aşırı fedakarlıklar yapmayın. Ani çıkışlardan ve fevri davranışlardan uzak durun.

Biliyorum her lafa bir cevabınız var ama bir lafa bakın laf mı diye bir de lafı edene bakın adam mı diye ☺️

Neyse… Bu aralar yeni kararlar almak ya da yeni bir projeye başlamak için pek uygun görünmüyor. Bu süreçte biraz kendi iç dünyanıza yönelmeniz ve size faydası olmayan ilişkileri, durumları ve insanları şöyle bir gözden geçirmelisiniz. Bağımlılıklarınızdan, hele hele insan bağımlılığından bir an önce kurtulmalı, birey olduğunuzun farkına varmalısınız.

Geçmişin yükünü artık daha fazla taşımayın. Bugünün kıymetini bilin ve yarının korkusunu yaşamayın. Şu an yaşadığınız her şey dönüşümün bir parçası. Değişime ve dönüşüme asla direnmeyin. Artık benliğinizin ve bireyselliğinizin farkına varın. Kendinize vermeniz gereken değeri verin.

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

8 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!