Ana Sayfa Genel Gökyüzünde Bunca Gezegen Yengeç’te Olunca Hassas ve Duygusal

Gökyüzünde Bunca Gezegen Yengeç’te Olunca Hassas ve Duygusal

Gökyüzünde Bunca Gezegen Yengeç’te Olunca Hassas ve Duygusal Olmamak Ne Mümkün ☺️

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Gökyüzünde bir çok gezegen Yengeç burcunda hareket ediyorken haliyle aşırı hassaslık ve duygusallık da hayatımızda daha fazla yer alıyor.

4 Haziran’dan beri devam eden Mars’ın Yengeç burcundaki hareketine Güneş’in ve Merkür’ün de katılması bu durumun daha da ön planda olmasına neden oldu.

Mars’ın Yengeç burcundaki hareketi, ister istemez kendinizi sürekli bir savunma içerisinde bulmanızı ve sınırlarınızı korumaya çalışmanızla alakalı durumlar gerçekleştirir. Bu süreçte enerjinizin ve motivasyonunuzun düşmesi gayet normal. Bir çok konuda da tereddütlerde ve ikilemlerde kalabileceğiniz durumlar yaşanılabilir.

Güneş’in Yengeç burcundaki hareketi, kendinizi daha hassas ve duygusal hissedebileceğiniz ve iç dünyanıza yöneleceğiniz bir süreci ifade ediyor. Bu süreçte evi ve aileyi ilgilendiren konular daha fazla ön planda olabilir. Geçmiş bazı konuların da gündeme gelebileceği ve yarım kalan işlerinizle de ilgilenmeniz gereken bir dönem olduğunu bilin.

Merkür’ün Yengeç burcundaki hareketi, hislerin ve ifadelerin biraz daha fazla duygusal olacağı bir süreci ifade ediyor. Bu süreçte bir süredir biriktirmiş olduğunuz bazı düşüncelerinizi tekrar gözden geçirme fırsatı bulabilirsiniz. Bu arada kendinizle de yüzleşmeniz gereken bir dönemde olduğunuzu unutmayın. En derinde kalmış düşünceleriniz tekrar ortaya çıkabilir. Geçmiş günlerinize de özlem duyabilirsiniz.

Hal böyleyken biraz fazla duyarlı, hassas ve alıngan olmanız gayet normal. Bu yüzden bu süreçte aşırı tepkiler vermemeniz, aceleci olmamanız, kendi iç dünyanıza yönelmeniz ve gerçek anlamda kendinizi keşfetmeniz daha mantıklı görünüyor.

Yaşadığınız zorlukların sizi üzmesine ve moralinizi bozmasına asla izin vermeyin. Yaşadığınız her durumun, gerçek anlamda kendinizi keşfetme ve olgunlaşma yolunda bir adım olduğunu asla unutmayın. Özünüzü keşfettikçe, yaşam amacınızı da keşfetmiş olacaksınız.

İlahi rehberliğin ışığı, tüm ruhunuzu ve yolunuzu aydınlatacak bundan asla şüphe duymayın…

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!