Ana Sayfa Genel Bugün Aşırı Sahiplenici Davranışlardan Uzak Durun ve Abartıl

Bugün Aşırı Sahiplenici Davranışlardan Uzak Durun ve Abartıl

Bugün Aşırı Sahiplenici Davranışlardan Uzak Durun ve Abartılı Tavırlardan Kaçının…

Herkese sevgi dolu günler. Malum bildiğiniz gibi bugün Sevgililer Günü. Aslına bakılırsa özel ve popülist günlerden pek de haz duyan biri değilim. Benim için “nefes aldığımız her gün özel bir gündür”. Ama malumunuz danışanlarım en fazla soruyu bu tarz günlerde soruyorlar.

Bugün gökyüzündeki açılara ve gezegen konumlarına baktığımda özellikle ikili ilişkilerde aşırı sahiplenici davranışlardan uzak durmanızı ve abartılı tavırlardan kaçınmanızı şiddetle öneriyorum. Sahip olma ve sahiplenme dürtünüzün artacağı, geçmiş konuların tekrar çözüme kavuşmasını arzulayacağınız bir gün yaşayacaksınız. İç dünyanızda ne fırtınalar koparsa kopsun bunu birlikte olduğunuz insanlara yansıtmamaya özen gösterin.

Sadece bugün değil, nefes aldığınız her gün boyunca sevgi ve anlayışı asla elden bırakmayın. Sahip olduklarınızın değerini bilin ve onları kaybetmemek için elinizden gelen davranışı sergileyin.

Son dönemlerde zaten gökyüzünde aşırı gergin enerjiler bulunuyor. Gökyüzündeki bu gergin enerjiler bir müddet daha devam edecek. Son derece tutarsız, anlayışsız ve sevgiden yoksun zamanlar geçiriyoruz. Bu enerjiler hem kendi yaşantımıza hem de çevremizdeki insanların yaşantılarına yansıyor.

Farkında mısınız bazen yaşadığınız olumsuzlukların en büyük nedeni de düşünmeden yaptığınız davranışlar. Bu son dönemlerdeki aceleci tavırlarınız ve anlayışsız davranışlarınız size ne kadar da zarar verdi. Belki de bir çoğunuz istemeden ve farkında olmadan yaptıkları davranışlar sonucu büyük bir pişmanlık yaşıyor. Yaşadıklarınız ve yaptıklarınız ne olursa olsun geçmişi bir kenara bırakın ve kendinizi affedin. Evet yanlış duymadınız. Başkalarını affedip affetmeme kaosu içerisinde çırpınacağınıza önce “KENDİNİZİ AFFEDİN”. Emin olun ki ancak bu sayede kurtuluşa erebilirsiniz. Çünkü insanın yaşadığı en büyük hapis kendi prangalarıdır.

Umarım ne demek istediğimi çok iyi anlamışsınızdır. Bugünün ve tüm yaşantınızın size mutluluklar getirmesini diliyorum.

Sevgiyle ve mutlulukla kalın…

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!