Ana Sayfa Genel Dolunay ve Ay Tutulması’nın Bana Yaşattıkları…

Dolunay ve Ay Tutulması’nın Bana Yaşattıkları…

Herkese merhaba. Biliyorsunuz bir süredir hem sayfamda hem de twitter hesabımda sizlerle yapmış olduğum paylaşımlara bir süre ara vermiştim. Malum sahibi olduğum GlobalTechMagazine şirketimin yoğun projeleri, Astroloji seanslarım, yaza yaza bitiremediğim kitabım, stüdyo kayıtlarım, çıkarmayı planladığım albümüm derken sizlere bir türlü zaman ayıramadım. E haliyle gökyüzündeki enerjiler ve yöneticim sevgili Ay bu halime dayanamadı bi parmak atıverdi hayatıma. Gerçi bu kadar da sert olmayaydı iyiydi ama neyse.

Oldum olası Terazi’deki Dolunaylardan hele hele tutulmalarından pek de haz etmem. Zaten bir Yengeç olarak da bana zor anlar yaşatırlar. İlişkiler, değerler, yargılar, geçmiş konular, projeler, vaz geçişler derken güzelce bir ders verdi geçti hayatımdan. Merak etmeyin süper oldu benim için.

Dolunay gecesi bilgisayarıma berbat bir virüs bulaştı. Ha bu arada ne olur siz de çok dikkatli olun benden söylemesi. Bu pis virüs yaptığım bütün projelere, yazdığım yazılara, albüm kayıtlarıma, resimlere bir şifre koydu ve benden de para istiyor. Parayı vermesine vereyim de açacağı da malum değil amcanın. İzini bi bulsam arkadaşı Ay’a doğru çevirip napıcamı biliyorum ama neyse. İşin özü bir karar aşamasındayım. Böylelerine prim de vermek istemem. Her şey kafamda nasıl olsa cana geliceğine mala gelsin. Demek ki bunca koşturma arasında bir durup dinlenmem gerekiyormuş 🙂 İyidir iyi…

Ha bu arada ön göremedin mi? Yıldızlar haber vermedi mi? demeyin. Ön gördüm ama o süreçte yardıma muhtaç başka kişileri kendimden önce tuttum. Bundan da pişman değilim.

Neyse şimdi bunları neden anlatıyorum? Demek ki bu kadar koşuşturma içerisinde olmamak gerekiyor. Terazi’deki Dolunay, ilişkilerde ve yaşantınızda alma-verme dengesini ayarlamanız gerektiğini, adil olmanızı, ortaklaşa işlerde organize olmanızı, hayatı kaçırmamanız gerektiğini, yeri geldiğinde geçmişe bir sünger çekmeniz gerektiğini, cesur olup yeni kararlar vermenizin önemini, dengeli ve düzenli bir yaşamı ve ilişkiyi hak ettiğinizi gösteriyor. Gökyüzündeki bu enerjiler hala devam ederken bunu sizlerle paylaşmak istedim.

Hiç bir şey ve hiç kimse sizden daha değerli değil. Hayatınızı bir dengeye oturtmazsanız o sizi hizaya çeker. Ne yaşarsanız yaşayın, yaşadığınız her şeyin sizin iyiliğiniz için olduğunu asla unutmayın. Her şey gönlünüzce olsun.

Sevgiyle kalın,

Uzman Astrolog
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!