Ana Sayfa Genel 6 Kasım BOĞA BURCUNDAKİ DOLUNAY ve Hayatınıza Olan Etkileri!

6 Kasım BOĞA BURCUNDAKİ DOLUNAY ve Hayatınıza Olan Etkileri!

6 Kasım BOĞA BURCUNDAKİ DOLUNAY ve Hayatınıza Olan Etkileri!
#GökyüzündeNelerOluyor #BoğaBurcundaDolunay #UzmanAstrolog

6 Kasım günü gece saat 00:23 sularında Boğa burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Genel anlamıyla Dolunay zamanları tamamlanmaların, olumlu ve zorunlu bitişlerin ve farkındalıkların zamanıdır. Bunları iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Geçmişte yaşadığınız deneyimlerin ışığında bazı kararlar almanız gerekliliğinin bilincinde olmalısınız. Ortaklaşa işler ve maddi konular daha fazla ön planda olacak. Hayatınızdaki bir çok konuda daha istikrarlı ve tutarlı davranışlar sergileyeceksiniz. Samimiyet duygusunun ve paylaşımların daha çok artacağı bu süreçte ilişkilerinizdeki alma – verme dengesini de iyi ayarlamanız gerekiyor. Yani aldığınız kadar vermelisiniz. Ne eksik ne de fazla. Bunun yanı sıra sahip olduklarınızın da kıymetini bilmelisiniz. Değer yargılarınıza sahip çıkın ve kimsenin sizi değersiz hissettirmesine asla izin vermeyin. Bir yol ayrımına geldiğinizde duygularınızla değil mantığınızla karar verin.

Bu sürecin gerçekten de sizin için hayırlı olmasını diliyorum.

Ayrıca 8 Kasım günü gece saat 01:08’de Sevgili Merkür tekrar burç değiştirecek ve transitini Akrep burcunda devam ettirecek. Merkür’ün Akrep burcundaki bu transiti, geçmiş bazı konulara odaklanmanıza neden olabilir. Kendi sahip olduklarınızdan çok, başkalarının sahip olduklarına odaklanabilirsiniz. Borç alacak ilişkilerinizin önem kazanacağı bu süreçte agresif tavırlardan uzak durmalı ve sarf ettiğiniz sözlere de mümkün olduğunca dikkat etmelisiniz. Şunu aklınızdan çıkarmayın ki, genel itibari ile Dolunay enerjisi yaklaşık 15 günlük bir süreci ifade eder.

Şimdi de gelelim gökyüzündeki bu enerjilerin burcunuza olan etkilerine…
( Yorumları okurken Yükselen burcunuzu da okuyunuz… )

KOÇ BURCU : Finansal Konulara Yönelik Planlarınız Bu Hafta da Devam Edecek!

Dolunay süresince parasal konular ve sahip olunan edinimler gündeminizde olacak. Kendinizi kişisel yönden geliştirebileceğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. Ortaklaşa çalışmalar ve maddi konulara yönelik bazı planlar içerisinde olabilirsiniz. Parasal anlamda birikim yapma ihtiyacı içerisindesiniz. Bu dönem harcamalarınıza biraz daha dikkat etmenizde yarar var. İlişkilerde samimiyetin ve paylaşımın artacağı bir dönem olacak.

BOĞA BURCU : İşinize Odaklanırken Sevdiklerinizi İhmal Etmeyin!

Dolunay süresince kendinizle ilgili kişisel konular gündeminizde olacak. Etrafınızdaki insanların ilgi ve odaklarını üzerinizde hissedebileceksiniz. Uzun süredir düşündüğünüz bir konu varsa bu süreçte gündeme getirmeniz daha mantıklı gözüküyor. Aynı anda birden fazla konuyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Kişisel konularınıza yoğunlaşırken çevrenizdeki kişileri de ihmal etmemeniz gerekiyor. Bu süreçte yeni insanlarla tanışabilir, size fayda sağlayacak bazı insanları hayatınıza çekebilirsiniz.

İKİZLER BURCU : Hayatınızda Yeni Bir Sayfa Açılacak!

Dolunay süresince biraz yalnız kalmaya ihtiyacınız var. İçsel dünyanıza yöneleceğiniz ve ileriye yönelik kararlar almanız gereken bir dönemden geçiyorsunuz. Yoğun bir çalışma temposu içerisinde olabilirsiniz. Geçmiş bazı konular gündeme gelebilir. Olayların üzerinde çok fazla durmamanız gerekiyor. Yüzleşmekten korktuğunuz bazı olaylar ortaya çıkabilir. Bu durumun sizin hayatınıza yeni bir sayfa açacağını unutmamalısınız. İlişkisel konularda yeni gelişmeler yaşayabileceğiniz ve hayatınıza yeni kişiler katabileceğiniz bir hafta olacak.

YENGEÇ BURCU : Sürekli Göz Önünde Olmanız Beraberinde Yanlış Anlaşılmaları da Getirebilir!

Dolunay süresince sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla ilgili konular gündeminizde olacak. Çevrenizdeki kişilere destek olmanız gereken bir dönemden geçiyorsunuz. Bunun yanı sıra evi ve aileyi ilgilendiren bazı konular gündeme gelebilir. Yeni bir çevreye girme ya da etrafınızdaki insanları biraz elemenin zamanı geldi gibi gözüküyor. Sürekli göz önünde olmaya çalışmanız bazı kişiler tarafından yanlış anlaşılmanıza neden olabilir. Bu hafta duyacağınız bir olay sizin biraz sıkılmanıza neden olsa da kısa bir sürede olayın gerçek yüzünü anlayacak ve yeni bir karar aşamasına geleceksiniz.

ASLAN BURCU : İşle İlgili Pozitif Gelişmeler Sizi Mutlu Edecek!

Dolunay süresince ileriye yönelik kararlar ve projeler gündeminizde olacak. Bu süreçte biraz kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Ani bir iş fırsatı yakalayabilir, size destek olmak isteyen bazı insanlarla tanışabilirsiniz. İşle ilgili konularda ve çalışma hayatında pozitif etkilerin olacağı bir hafta sizi bekliyor. Bunun yanı sıra vermek istediğiniz ileriye yönelik kararlarda acele etmemenizde fayda var. İnsanlarla olan ilişkilerinizin artacağı bu dönemde sarfettiğiniz sözlere dikkat etmeniz ve biraz daha politik davranmanız gerekiyor.

BAŞAK BURCU : Sonrasında Pişmanlık Duymak İstemiyorsanız Maceracı Tavırlarınızı Kontrol Altında Tutun!

Dolunay süresince uzak çevrenizle olan ilişkileriniz gündeminizde olacak. Eğitimle ilgili bazı konulara yönelme ihtiyacı içerisinde olabilirsiniz. İnançlarınızın sınanacağı bu süreçte daha istikrarlı olmaya çalışmalısınız. Kendinizi rahat bir şekilde insanlara karşı ifade edebilecek bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Olayları aşırı bir şekilde kontrol altında tutmaya çalışmanız size bazı sıkıntılar yaşatabilir. Bu hafta kendinize güvenmeniz ve bunu net bir şekilde ifade etmeniz gerekiyor. Şu an risk almamanız gereken bazı durumlar mevcut gibi gözüküyor. Sonradan pişmanlık duymak istemiyorsanız fazla maceracı tavırlardan uzak durmanız gerekiyor.

TERAZİ BURCU : Beklenmedik Harcamalar Canınızı Sıkabilir, Çevrenizdeki İnsanlara Dikkat Edin!

Dolunay süresince duygusal birliktelikleriniz gündeminizde olacak. Değer yargılarınızın sınanacağı bir süreçten geçiyorsunuz. Vermiş olduğunuz kararları iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Finansal konularda biraz daha temkinli olmalısınız. Borç alacak ilişkilerinde bazı aksamalar ve beklenmedik harcamalar biraz canınızı sıkabilir. Geçmiş bazı konular tekrar gündeme gelebilir. Bu dönem beklentilerinizi fazla yüksek tutmamanız gerekiyor. Etrafınızdaki insanlarla olan ilişkilerinizi düzenlemeniz gerekiyor. Aldığınız kadar vermesini de bilmeli, gereksiz detaylarla vaktinizi harcamamalısınız.

AKREP BURCU : Yeni Finansal Kaynaklarla İlgileneceğiniz Bir Hafta Olacak!

Dolunay süresince ortaklaşa konular ve ilişkiler gündeminizde olacak. Birebir ilişkilerinizde daha dengeli tutumlar içerisinde olmanız gerekiyor. Kendi ihtiyaçlarınızla karşınızdaki kişinin ihityaçlarının daha rahat dengelenebileceği bu süreçte uzlaşmacı tavırlar içerisinde olmanız gerekiyor. Yeni bir finansal kaynak ihtiyacı içerisinde olabilir, farklı bir işle ilgilenebilirsiniz. Ev ve yerleşim yeri ile ilgili bazı kararlar alma ihtiyacı içerisindeyseniz acele davranmamanız gerekiyor. Çevrenizde size yakın olan bir kişinin gerçek yüzünü görebilirsiniz.

YAY BURCU : Projeleriniz İçin Olumlu Gelişmelerin Olacağı Bu Hafta, Düşüncesiz Davranışlarla da Karşılaşabilirsiniz!

Dolunay süresince tamamlanması gereken gunlük rutin işler ön planda olacak. Duygusal anlamda bazı konuları masaya yatırma ihtiyacı içerisinde olabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamdaki çalışma koşullarını yeniden düzenlemeniz gerekiyor. Çevrenizdeki kişilerin bazı düşüncesiz davranışları sizi biraz yorabilir. Buna rağmen kafanızda gerçekleştirmek istediğiniz projelerle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş ortamınızda bazı insanlarla gerginlikler yaşamanız mümkün. Bu yüzden soğukkanlılığınızı korumalısınız. Yeni bir yapılanma sürecinde olacağınız bu hafta boyunca çevrenizdeki kişilerden olumlu destekler alabileceksiniz.

OĞLAK BURCU : Yakın Çevrenizdekilerin Ani Çıkışları Bu Hafta Canınızı Sıkabilir, Olayları Büyütmemeniz Sizin Lehinize Olacak!

Dolunay süresince kendinizi daha rahat gösterebileceğiniz bir dönemden geçeceksiniz. Yaratıcılığınızın üst düzeyde olacağı bu haftayı ileriye yönelik konularda değerlendirmeler yaparak ve tamamlamanız gereken işleri tamamlayarak geçirebilirsiniz. Yapacağınız işleri gerçekleştirirken biraz zaman sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Bu yüzden daha planlı ve organize olmanız gerekiyor. Çocuklarınız varsa onlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Birlikte olduğunuz kişilerin ani çıkışları ve davranışları biraz canınızı sıkabilir. Bu yüzden olayları fazla büyütmemeniz ve anlayışlı tavırlar içerisinde bulunmanız gerekiyor.

KOVA BURCU : Gerçekçi Kararlar Almanız ve Maddi Açıdan Kontrollü Hareket Etmeniz Gereken Bir Haftadasınız!

Dolunay süresince evi ve aileyi ilgilendiren bazı konular gündeminizde olacak. Önemli bir karar aşamasında olabilir, bu konuda size çok yakın olan insanların desteğini alabilirsiniz. Bu hafta önceliklerinizi belirlemeye ihityacınız var. Gereksiz risklere girmemeli ve tutamayacağınız sözler vermemelisiniz. Aile içerisinde gereksiz tartışmalardan uzak durmalısınız. Daha gerçekçi kararlar almanız ve bunları hayatınıza adapte etmeniz gerekiyor. Ani bir harcama gündeme gelebilir. Bu yüzden parasal konularda biraz daha temkinli olmanızda yarar var.

BALIK BURCU : Bu Hafta Sakinliğinizi Korumanız Sizin Lehinize Olacak!

Dolunay süresince yakın çevrenizle ve kardeşlerinizle ilgili konular gündeminizde olacak. Kendinizi ifade edişinizi ve ilişkilerdeki tutumunuzu tekrar değerlendirmeniz gerekiyor. Daha sakin olmanız gereken bazı durumlar söz konusu olabilir. Sarf ettiğiniz sözlere dikkat etmeniz gerekiyor. Ani bir karar ile hayatınızda yeni bir fırsat yakalayabilirsiniz. Bunun yanı sıra ufak bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.

Sevgiyle kalın…

Uzman Astrolog
Serhan Türkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!